Kde se dají koupit produkty firmy Apple?

Kde se dají koupit produkty firmy Apple?

I přes velkou popularitu firmy Apple, která přišla s iMac, iPhone, iPod, iPad a mnoha dalšími revolučními výrobky, je stále u nás dost problém toto značkové zboží sehnat. Legendární obchody typu Apple Store u nás žádné nenajdete (nejbližší najdete v Berlíně), takže musíte jít na to trochu jinak.

apple-store

Pokud vám nevadí platit platební kartou na internetu, pak vám rozhodně doporučujeme koupit si vybraný produkt Apple přímo v internetovém obchodě Apple Store. Koupené zboží vám zpravidla do 14ti dnů přiveze UPS až domů, takže se rozhodně bát nákupu „v podstatě v zahraničním e-shopu“ nemusíte. Mimo to, pár produktů zde  koupíte levněji než v certifikovaných obchodech. Mimo to, Apple Store nabízí dopravu nad 3.000,- Kč zdarma.

Pokud nechcete Applu svěřovat údaje své platební karty, pak vám nezbude nic jiného, než navštívit nějakého z certifikovaných prodejců, kteří u nás jejich produkty prodávají.

Nejjednodušší shánění budou mít lidé z Prahy, Brna a Ostravy, kde se nalézají pobočky  certifikovaných obchodů iStyle.

Pokud vám iStyle nevyhovuje, můžete si produkty Apple koupit přes nějaký z dalších prodejců, jejichž seznam najdete na webu Apcom. Běžně však část nabídky koupíte v Electrowordu a Datartu, které najdete v každém větším městě.

Poslední z možností, o které se dá uvažovat, je nákup přímo v nějakém zahraničním americkém e-shopu, kde můžete produkty Apple sehnat levněji než u nás. To má však dva problémy. Prvním je clo, které budete muset zaplatit. A druhý problém je v tom, že spousta e-shopů naši zem nepovažuje za platebně schopnou a tak nám zboží nepošlou, by jinak zboží posílají až do pekel horoucích. Takže nákup u nich budete muset realizovat třeba přes službu Shipito, kterou založil Čechoameričan John Vanhara.

Pozor: pokud budete nakupovat produkty Apple, třeba v Číně, a narazíte-li na velmi nízké ceny, tak se mějte na pozoru. Může jít o padělky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..