Jak odpeckovat třešně

Jak odpeckovat třešně

Třešně jsou moc fajn jen do doby, než je potřebujete odpeckovat. Nicméně nic hrozného to není. Lze to snadno udělat s pomůckou za 2 koruny, nebo s nástrojem za nižší stovky korun.

Jak jednoduše odpeckovat třešně?

Řešení za 2 koruny

Nejlevněji, ale za to ne nejjednodušeji, lze odpeckovat třešně s pomocí obyčejného brčka. Jednoduše jednou stranou zapíchnete brčko do třešně a pecku druhou stranou vytlačíte. Problém s ohýbání brčka lze vyřešit pomocí špejle, která po zasunutí do brčka brčko „vyztuží“. Pokud potřebujete vypeckovat čas od času něco málo třešní, je to schůdné a levné řešení.

Řešení za nižší stovky korun

Pokud potřebujete každoročně odpeckovávat velká množství třešní, pak nemá smysl se v nich šťourat brčkem, ale je potřeba na to jít profesionálně s odpeckovávači. Například udělátko od Tescomy (Odpeckovač třešní HANDY), v ceně kolem 400 Kč zvládne pohodlně, rychle a čistě odpeckovat opravdu hodně třešní. Nemá smysl odpeckovávač nějak do detailu popisovat, protože za pár let se zajisté tento produkt přejmenuje a redesignuje. Prostě si na internetu odpeckovávač najděte a kupte 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..