Vyřešeno: Jak překonvertovat hudební video z Youtube do MP3

Vyřešeno: Jak překonvertovat hudební video z Youtube do MP3

YouTube logoPokud se vám líbí nějaké video na YouTube a chcete si ho stáhnout jako MP3, tak máte několik možností. My vám ukážeme ty nejjednodušší, které vám umožní rychlou a snadnou konverzi. A jak to jde nejjednoduššeji? No přeci online. Nemusíte tak video pracně stahovat jako FLV a to pak následně převádět do MP3.

Online nástroje na převod videa z YouTube do MP3

  • vidtomp3.com – extrémně jednoduché webové stránky, na kterých jen zadáte URL odkaz na požadované video. Vše probíhá velmi rychle, a tak i dvouhodinové video je překonvertované za 2 až 3 minuty. Po konverzi videa vám bude nabídnut odkaz ke stažení MP3. Jediné protivné je to, že při stahování první MP3 na vás vybafne reklama, ale to je jen malá daň za jinak fantastický nástroj. Nástroj umí pracovat s MySpace, YouTube, Vimeo, Google video aj.
  • flvto.com – podobný nástroj jako vidtomp3.com. Tento však umožňuje nejen konverzti do MP3, ale také i do MP4, WMV, WMA, FLV, MOV. Rozhodně doporučujeme tento nástroj vyzkoušet, byť ne vždy funguje a nutí vás instalovat si jejich konverzní program do počítače.
  • zamzar.com – v neposlední řadě zde máme zajímavý konvertor s názvem Zamzar. Jedná se o univerzální konvertor, který vám umožní nejen klasickou konverzi YouTube do MP3, ale také nabízí konverze do desítek jiných formátů. Mimo to, umí konvertovat i vaše lokální soubory uložené na disku do desítek jiných formátů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..