Co je to petting a necking?

Co je to petting a necking?

mladý pár v posteliPetting a necking jsou formy erotického mazlení, při kterých nedochází k pohlavnímu styku. Tyto erotické hrátky jsou považovány ze zdravotního hlediska za celkem bezpečné, protože se jedná v podstatě jen o mazlení. Pojďme si blíže tyto techniky popsat.

U pettingu a neckingu se jedná o erotické mazlení, které zahrnuje líbání, jemné kousání, sání, objímání, lízání. Jediný rozdíl mezi pettingem a neckingem spočívá v tom, že při neckingu dochází k dráždění pouze horní poloviny těla, zatím co u pettingu se partneři  dráždí všude. Pokud dojde k orálnímu uspokojování, jedná se o tzv. heavy petting.

Nazí nebo oblečení

Petting můžete provozovat jak oblečení, tak nazí. Doporučujeme však zůstat ve spodním prádle, které mazlení dokáže umocnit, a zároveň jasně stanovovat limity mazlení.

Pozor na věk!

Petting a necking mohou provozovat pouze starší 15 let!

Zdravotní rizika

Jak již bylo řečeno, jedná se o relativně bezpečné formy erotiky, avšak i zde je potřeba vědět pár věcí. Předně, pokud dojde u partnera k vyvrcholení, je potřeba si dát pozor na to, aby se jeho sperma nedostalo k vagíně, jinak hrozí otěhotnění a případný přenos pohlavních chorob. Pozor na to, že stačí i jediná kapička spermatu, abyste si zadělali na problémy.

Pokud dojde k heavy pettingu, pak si dejte pozor na to, že i zde může dojít k přenosu pohlavních chorob. Z toho důvodu doporučujeme minimálně používat kondom. Žena se bohužel při orálním sexu moc chránit nemůže, proto heavy petting neprovozujte s partnerem, u kterého neznáte jeho zdravotní stav. Ústy se totiž dá do pochvy přenést spousta nemocí.

Protože existuje pravděpodobnost, že petting zakončíte pohlavním stykem, mějte u sebe vždy kondomy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..