Co je VOYO Player a kde ho koupit?

Možná jste již viděli reklamu na VOYO Player, která bohužel moc důležitých informací nepřináší. V tomto článku vám popíšeme co to je a kde se dá koupit.

Co je to VOYO Player?

Jedná se o tzv. IP set top box zařízení, které ke své funkci vyžaduje vysokorychlostní připojení k internetu (min 8 Mbit/s), na kterém můžete sledovat filmy z videoknihovny VOYO, televizní kanály společnosti Nova,  připojovat se na Facebook, editovat fotografie pomocí Google Picassa, koukat na zprávy, nebo předpověď počasí.

VOYO Player využijí ti, kteří mají rádi rozsáhlou videoknihovnu VOYO nebo nemají Smart TV, na kterém se dá také do knihovny přistupovat.

Velkou výhodou přehrávače je možnost sledovat jinak placený kanál Nova Sport. Z dalších výhodných funkcí pak přístroj disponuje možností přehrávat video a fotografie z USB disku, nebo pomocí protokolu LDNA. Přehrávač podporuje všechny známé audio a video formáty (MPEG-1, MPEG-2, MP@ML, MP-@HL 13818-2, MPEG-4 AVC/H.264, WMV9, MP@HL, DIVX SD, VC-1, MP4, AVI, MP2TS, MKV, DIVX, MP3, WAV/PCM/LPCM, WMA, AAC, DOLBY DIGITAL).

Pomocí přehrávače můžete sledovat v ČR následující televizní kanály: TV Nova, Nova Sport, Telka, Smíchov, FANDA, VOYO Special a VOYO Cinema.

Jak připojit VOYO Player k televizi?

VOYO Player jednoduše buď pomocí Wi-Fi nebo LAN kabelu připojíte ke svému domácímu routeru, a pomocí HDMI, nebo cinche a AV kabelu pak k televizi.

Pro funkci VOYO Playeru je vyžadována registrace na stránkách VOYO se zaplaceným členstvím, které stojí 189,-Kč na měsíc.

Kde se dá přehrávač koupit?

Buď v e-shopech Yoopy.cz, MALL.cz nebo ALLCOM. Dále přehrávač seženete v kamenných obchodech Euronics nebo Planeo Elektro.

Cena přehrávače je 1399,-Kč.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..