Jak rychle zrychlit spermie?

plovoucí spermie k vajíčkuNe jedem muž má problém s nízkou pohyblivostí spermií, což může docela zásadně komplikovat početí. Proto vám si ukážeme několik rad, jak jejich rychlost zvýšit.

Tento článek uvádí metody, které vám pomohou nakopnout spermie krátkodobě před milováním. Zlepšení kvality spermií z dlouhodobého hlediska se věnuje článek – Jak zkvalitnit své sperma a zvýšit množství spermií v ejakulátu?

Ovlivňujeme rychlost spermií

  • Předně spermie potřebují cukr. Zhruba půl hodinu před milováním si tedy dopřejte nějakou sladkost. Rychlým zdrojem energie jsou jednoduché monosacharidy, které tělo nemusí již dále štěpit. Ty najdete třeba v hroznovém cukru, nebo třeba v banánu.
  • Možná se vám to bude zdát divné, ale je to tak. Rychlost spermií ovlivňuje přítomnost soka, který by mohl vaši partnerku oplodnit dříve. Tím netvrdíme, že si máte zvát někoho do trojky. Bohatě postačí, když se budete při milování koukat na pornografický snímek, v kterém bude cizí muž. Jako ideální se pak jeví sledovat gangbang videa, to jest taková videa, kde několik mužů je s jednou ženou. Údajně rychlost spermií také ovlivňuje nová milenka. Jakou verzi dáte přednost, záleží na vás.
  • Před milováním nepoužívejte alkohol a ani jiné omamné látky, jinak si zbytečně budete snižovat hladinu testosteronu v krvi a budete si ničit kvalitu spermií.
  • Přestože se při milování nedoporučuje používat žádné gely a dokonce ani sliny, tak určité speciální gely používat můžete. Jedná se o gely pro podporu početí. Ty obsahují látky, které spermie chrání a dokonce i urychlují.
  • 15 minut před milováním své genitálie osprchujte studenou vodou. Tím dojde k prokrvení  varlat a většímu nabuzení spermií.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..