Kde sehnat absolutně nejlepší tapety pro mobil a tablet?

Kde sehnat absolutně nejlepší tapety pro mobil a tablet?

Pozadí, tapety, nebo wallpapery, je jedno jak je nazýváte, jsou nedílnou součástí našeho každodenního života, která nám může zlepšit náladu, zklidnit nás, nebo dokonce nabudit. V tomto článku vám ukáži několik zajímavých webů, které se specializují na pozadí pro mobilní telefony, a jeden jednoduchý způsob, jak se rychle dostat ke krásným tapetám.

Nejlepší z nejlepších webů

Zedge

Web http://www.zedge.net patří mezi jedny z nejlepších webů, na kterých najdete milióny krásných wallpaperů. Obrovskou výhodou je, že tapety nemusíte stahovat ručně. Stačí si nainstalovat jejich aplikaci (Android, iPhone), která se o vše postará. Pokud však máte nízký datový limit, doporučujeme si tapety stáhnout ručně. Pokud však budete pozadí stahovat ručně, nezapomeňte si na webu vybrat telefon, který používáte. Tím se zapne filtr, který vám bude nabízet tapety vhodné pro váš konkrétní mobil.

Web zedge

Mobileswall

Další z ultimátních webů je Mobileswall, který sice aktuálně nenabízí žádnou aplikaci, která by vám s instalací wallpaperu pomohla, ale i tak je web velmi kvalitní. Můžete si ho načíst rovnou na mobilu nebo tabletu, a obrázky si hned stahovat do svého zařízení. Na stránkách je samozřejmě filtr rozlišení mobilních telefonů.

Web Mobileswall

Můžete to také zkusit jinak

Pokud víte, jakou tapetu hledáte, je nejjednodušší hledat pomocí vyhledávačů obrázků. Úplně nejjednodušší je hledání na Googlu v obrázcích. Zde je potřeba zadat co hledáte, a pak obrázky vyfiltrovat v závislosti na rozlišení vašeho displeje mobilního telefonu nebo tabletu. Pokud si rozlišení nepamatujete, jednoduše na Googlu vyhledejte typ vašeho zařízení spolu s klíčovým slovem rozlišení, nebo resolution. Pokud budete mít štěstí, zobrazí se vám rozlišení hned na stránce s výsledky hledání. Pro vyhledávání můžete použít třeba i vyhledávač Bing, ale ten neumí tak dobře hledat a výsledky filtrovat.

Vyhledávání wallpaperů na Googlu

To je prozatím z nabídky vše. Existuje nepřeberné množství webů s pěknými pozadími, ale jen velmi malá hrstka z těchto webů je zajímavá. Uvedené weby jsou absolutní špička. Pokud víte o nějakém jiném kvalitním webu, dejte nám prosím vědět v diskuzi pod článkem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..