Kde sehnat Postinor a kolik stojí?

Kde sehnat Postinor a kolik stojí?

Dva červené práškyI když se při sexu chráníte kondomem, nemusí to být vždy 100%. Kondom při neopatrném zacházení může prasknout a hned je malér na světě. Někdy na to prostě „vlítnete“ a neřešíte následky, které ve vás začnou hlodat většinou až po nějaké době. Také se může stát, že vás někdo znásilní a vy budete řešit problém s nechtěným těhotenstvím. Každopádně ať k nechráněnému styku došlo jakkoliv, je tu Postinor.

Pilulka proti nechtěnému početí

Upozornění: Před konzumací Postinoru si prostudujte pečlivě příbalový leták!!! Případné použití konzultujte se svým lékařem!!!

Postinor není vhodný pro pravidelné užívání!!! Představuje pro tělo obrovskou zátěž!!!!

Postinor je pilulka obsahující hormon gestagen, který zabrání udržení vajíčka v děloze. Tato antikoncepce se používá po nechráněném sexuálním styku nejpozději do 72 hoodin, to jest do 3 dnů od pohlavního styku. Následně po 12 hodinách je nutné sníst ještě druhou pilulku obsaženou v balení.

Po pozření pilulky očekávejte nevolnost, bolesti hlavy a jiné podobné problémy.

Pozřením pilulky Postinoru dojde ke změně hormonů v těle – menstruačního cyklu. Následně zpravidla do 2 týdnů následuje menstruační krvácení. Pokud k němu nedojde, rozhodně navštivte svého gynekologa.

Kde sehnat Postinor?

Postinor se dá sehnat v lékárně. Pro starší 16 let je antikoncepce volně dostupná, avšak v lékárně budou požadovat občanský průkaz. Ti mladší musí nejprve ke svému lékaři, který jim antikoncepci napíše na recept. Démy, pozor také na to, že za sebe nemůžete poslat pány! Postinor v lékárně prodají jen ženám, které důkladně seznámí s antikoncepcí.

Kolik stojí Postinor?

Postinor v závislosti na tom, kde ho kupujete může zpravidla stát kolem 500 korun.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..