Kdo má největší penis na světě?

Pojďme si ukázat pár zajímavých faktů. Podíváme se jednotlivě na největší a nejdelší penisy.

Nejdelší lidský penis

Ze zástupců lidské říše má nejdelší penis Jonah Falcon, a to 24 cm v klidu a 34 centimetrů při erekci – ztopoření. Obvod pak činí 16 cm. A nemyslete si, že mít takto dlouhý penis je nějaká extra výhoda. Například měj Jonah v roce 2012 problém na letišti s ochrankou, které se nezdála boule v jeho kalhotách. Po té co prošel detektory, musel být ještě dodatečně zkontrolován. Pokud jste někdy něco takového absolvovali, tak určitě víte, že to není nic příjemného. Mimo to, ženy o velké penisy zrovna moc nestojí.

Jonah Falcon je uveden v Guinessově knize rekordů.

Největší zvířecí penis

Absolutním vítězem co se velikosti týče je Modrá velryba. S průměrnou velikostí penisu mezi osmi až deseti metrů, Modrá velryba vyhrála titul pro největší penis na světě. Nicméně, ve vztahu k jeho tělu je vlastně její penis docela průměrný. I když poměr 1:10 penisu k tělesné délce je vedle člověka pořád úchvatný. Člověk má průměrnou velikost penisu k tělu 1:12.

Nejdelší penis s ohledem na poměr k tělu

Co se týče absolutního rekordmana v délce k tělesné délce, pak vyhrává malinký mořský korýš, který má poměr penisu k tělu 40:1. Jeho penis volně pluje v moři a čímž dochází k oplodňování samiček. Pro srovnání, člověk by musel mít penis dlouhý zhruba 84 metrů, aby se vyrovnal mořskému korýši.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..