Netradiční způsoby použití kartonové krabice

Netradiční způsoby použití kartonové krabice

kartonová krabiceKartonová krabice je neskutečně zajímavý produkt, který má všestranné využití. Dokonce by se dalo říci, že má neomezené možnosti, jenž limituje pouze stupeň představivosti každého z nás. Však si jen vzpomeňte, k čemu všemu se kartonové krabice používají. Počínaje klasickým použitím pro balení všemožných produktů, přes transportní krabice určené pro stěhování, až po nejrůznější příbytky lidí bez domova, kteří oceňují zejména snadnost instalace, lehkost a mobilitu příbytku a v neposlední řadě také jeho tepelně izolační vlastnosti. Díky moderním technologiím umožňujícím na karton nanést nejrůznější nápisy a barvy, se také v obchodech můžeme často setkat s různě polepenými krabicemi všemožných tvarů, které se používají nejen jako krabice či pořadače, ale také jako cenově dostupný designový doplněk pro domácnosti či kanceláře.

Jak můžeme jinak – kreativněji, využívat kartonové krabice?

Tak například taková nástěnka, pro někoho možná přežitek z doby minulé, ale pro mnohé velmi praktický pomocník, na který s pomocí špendlíků můžete dlouho špendlit různé to-do lístky, oznámení aj. Protože chceme, aby nástěnka z kartonu byla hezká, je zapotřebí sehnat si velkou čistou krabici, z které se nástěnka pečlivě vystřihne. Pokud máte někde po ruce dárkový balicí papír, můžete ho použít a nástěnku do něj zabalit. Nástěnka hned bude hezčí. Pokud žádný papír nemáte, můžete povrch opatrně natřít vodovými barvami, nebo nastříkat barvou ve spreji. Můžete také nechat děti aby nástěnku pomalovali apod.

Nábytek z kartonových krabic. Věděli jste, že v ČR existuje firma, která slepuje kartonové krabice dohromady, následně z nich vyřízne požadovaný tvar, části pro pokládání obloží a výsledek prodává za ne zrovna malé peníze? Tak přesně to si také doma můžete udělat sami. Stačí trocha šikovnosti a něco málo zkušeností s lepením kartonu a můžete se doma vykouzlit moderní ekologický a zdravotně nezávadný nábytek, který vám budou všichni závidět. Pokud se dám tento nápad líbí, mrkněte na internet, kde najdete tisíce inspirativních obrázků.

Stojánek na mobil. Každý ho z nás doma má a ne každý chce utrácet za drahé stojánky vyrobené kdesi v Číně. Co si takhle udělat svůj stojánek, který vás nebude nic stát a přitom bude přesně na váš mobil jako ušitý? Spolu s tím také můžete zkusit vyrobit brýle pro virtuální realitu z papírových krabic. Na internetu jsou různé návody, které vám ukáží, jak na to.

Krabicová matrjoška. Pokud provozujete e-shop, pak zajisté víte, že nejlepší forma reklamy je ta, při které zákazník sám o koupeném produktu řekne ostatním. Jedním ze způsobů jak toho dosáhnout, je využít wow efektu při rozbalování, které blogeři rádi natáčí na video a to pak publikují na Youtube. Zabalte vtipně váš produkt do několika dalších krabic a vytvořte tak takovou jednoduchou matrjošku.

Podnikání pro kreativce. Přemýšlíte v čem podnikat? Nemáte moc peněz do začátku? Kupte kartonové krabice, nějak je kreativně zpracujte či upravte a prodávejte dál.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..