Informace o 17. listopadu a použití českých vlajek

Informace o 17. listopadu a použití českých vlajek

Česká vlajkaV krátkém čase nás čeká jeden z nejvýznamnějších státník svátků, které v České republice máme – 17. listopad. V tento den si připomínáme hned dvě významné události našich dějin. Tou první a starší je událost z roku 1939, kdy nacistická armáda násilně zakročila proti poklidně demonstrujícím studentům a několik z nich zavraždila. Druhým významným milníkem našich dějin je Sametová revoluce z roku 1989. Při mladší demonstraci naštěstí nedošlo k obětem na životech a vedla k pádu komunistického režimu a nastolení demokracie.

S ohledem na dvojnásobnou významnost tohoto dne je časté, že i dnes vidíme, jak na ulicích, náměstích či státních institucích vlaje česká vlajka, které připomínají a oslavují svobodu, kterou nám současný systém přináší. Pokud i vy chcete uctít památku obětí a vzpomenout si na začátky naší republiky, tak není nic jednoduššího než pořídit českou vlajku a vyvěsit ji.

Společnost vlajky.eu zajišťuje spolehlivý prodej vlajek. V nabídce obchodu najdete nejen široké množství vlajek států a organizací, firma pro vás ráda zajistí i vlajku podle vašich speciálních požadavků.

V současné době, pokud si děláte starosti s tím, že českou vlajku nemáte, kam umístit, poskytuje stožáry na vlajku za zvýhodněnou cenu. Uchycení je možné nejen na stožár, pomocí karabiny vlevo, ale i na žerď (tyč), kde se uchycení provádí pomocí tunýlků, přes kterou českou vlajku vytáhnete do požadované výšky.

Vlajku České republiky společnost vlajky.eu ve svém e-shopu nabízí v mnoha velikostních provedeních. Jsou tedy vhodné, jak pro důstojnou připomínku Dne studentstva, tak i pro oslavy spojené se Dnem boje za svobodu a demokracii.

Společnost vlajky.eu zajistí dostatečné množství vlajek nejen pro jednotlivce, který ctí historii své země, ale i pro obce a organizace organizující vzpomínkovou akci pro posílení vědomí svých obyvatel.

One thought on “Informace o 17. listopadu a použití českých vlajek

  1. Myslím si, že by lidé měli víc cítit k našemu národu. Dobrý článek, děkuji, vlajku doma mám (sice malou) a státní svátky slavím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..