Informace o soutěži rádia Impuls – Haló, tady Impulsovi

Rádio Impuls již hodně dlouho provozuje velmi oblíbenou hru nazvanou „Haló, tady Impulsovi“, v které se hraje o částky nejméně 10.000,-Kč každý den. Někdy jsou dokonce ceny mnohem vyšší.

Princip hry

 • Každý pracovní den se hraje o základní částku, která je 10.000,-Kč.
 • Soutěž probíhá každý pracovní den od 5:00 do 9:00, tedy odpověď na otázku kdy volají Impulsovi je ráno od 5 do 9 hodin.
 • Každý den se volá jen jednomu soutěžícímu, který je náhodně vylosován počítačem z databáze.
 • Chcete-li mít možnost být vylosováni počítačem, musíte být alespoň jednou v aktuálním soutěžním kole registrováni. S každým soutěžním kolem se tedy musíte znovu registrovat.
 • Chcete-li vyhrát, je potřeba se do telefonu po zvednutí sluchátka v době soutěže ohlásit slovy „Haló, tady Impulsovi“.
 • Pokud zareagujete špatně (neřeknete kód „Haló, tady Impulsovi“) ve chvíli, kdy vám budou z rádia volat, nevyhráváte a finanční výhra postupuje do dalšího dne, kde se k ní přičte dalších 10.000,-Kč. Tento postup se opakuje.
 • Pokud se ve správnou chvíli správně ohlásíte, vyhráváte finanční odměnu. Navíc dostanete otázku, na kterou když odpovíte do 10ti vteřin správně, se může vaše výhra zdvojnásobit.

Aktuální kompletní oficiální podmínky soutěže najdete na stránkách rádia Impuls.

Jak se zaregistrovat do soutěže „Haló, tady Impulsovi“?

Jsou dva způsoby jak se zaregistrovat.

 1. Prostřednictvím SMS zprávy ve tvaru „IMPULSOVI  příjmení a telefon“, odeslané na číslo 900 11. SMS Piště bez háčků a čárek. Cena jedné odeslané SMS je 30,-Kč.
 2. Nebo kliknutím na reklamní banner, který naleznete zhruba v jedné třetině webové stránky rádia Impuls, popisující soutěž (odkaz na stránku). Po kliknutí na banner se vám po chvíli otevře registrační formulář, který je nutno vyplnit a odsouhlasit obchodní podmínky.

Registrovat se stačí jednou za jedno aktuální kolo. Čím vícekrát se budete registrovat, tím větší šancí na výhru máte. 

Doplňující informace k registraci

 • SMS můžete posílat v průběhu aktuálního kola neomezeně. Pozor na to, že každá odeslaná SMS je tzv. prémiová a stojí 30,-Kč.
 • Registrace jsou platné pouze v aktuálním soutěžním kole.
 • Registrace do hry přes registrační formulář lze využít pouze 3x v jednom soutěžním kole.
 • Registrační formulář správně funguje pouze ve známých moderních internetových prohlížečích, které musí mít nainstalovanou a povolenou podporu JavaSript a Adobe Flash Player. Mimo to musíte mít zapnutou podporu cookies.
 • Při registraci přes webový formulář se spáruje telefonní číslo a email dohromady. Nelze tedy při další registraci použít jiný email pro stejné telefonní číslo.
 • Před zobrazením registračního formuláře se může nejprve spustit audio nebo video reklamní spot.
 • Registrační formulář nemusí správně fungovat na mobilních zařízeních.

Aktuální kompletní oficiální podmínky soutěže najdete na stránkách rádia Impuls.

Impulsovi nová soutěž registrace

Upozornění: Tento článek je pouze obecně informativní a neoficiální. Oficiální stránky soutěže najdete na webu rádia Impuls. Ani tento web, a ani tento článek nemá přímo se soutěží ani jejich provozovateli nic společného. Aktuální informace o soutěži a podmínky soutěže naleznete na stránkách rádia Impuls. Máte-li jakékoliv dotazy, obraťte se tedy přímo na rádio Impuls.

20 thoughts on “Informace o soutěži rádia Impuls – Haló, tady Impulsovi

 1. Dobrý den, nejde se mi přihlásit pře SMS. Píše mi to – CHYBA. Kredit mám, protože platím paušálně. Potřebuji radu co mám s tím dělat.
  Lida H.

  1. Dobrý den, jestli není problém v tom, že máte zablokované posílání SMS na prémiová čísla. To u kreditu bývá. Zeptejte se svého telefonního operátora.

  1. Formulář pro přihlášení do hry, naleznete na této adrese ve spodní části stránky: impuls.cz/souteze/halo-tady-impulsovi-o-milion-a-dalsi-dve-prani/

 2. Spletl jsem telefon při přihlášení na web, jde to napravit? Myslím při přihlášení se do hry „halo tady impulsovi“. Děkuji za odpověď, Slavomír

 3. Dobrý den, hraji s vámi už od začátku, ale marně čekám na výhru. Většina výher putuje do českých a sevomoravských krajů. Na vysočinu snad za tu dobu asi pětkrát. Možná by bylo dobré losovat výherce vždy z jednoho kraje. Hezký den přeji . Semrádová Květa

 4. Zdravím nápověda na otázku na druhý den najdu od kolika hodin????? Vždy najdu jen jen na den předtím co dělám špatně?

 5. Dobrý den,váš pan generální ředitel prohlásil že jste nesledovanější radio Impuls a že vás přibližně poslouchá skoro dva miliony posluchačů, kdyby jen 1/4 posluchačů se přihlásila do soutěže Haló Tady Impulsoví, tak to bude půl milionu posluchačů a šance na vylosování je stejná jako výhra 1 ceny ve sportce.

 6. Chci se zeptat kdyz uz se jednou zaregistruju na soutez halo tady Impulsovi plati registrace na kazde kolo na neurcitou dobu do souteze o nahodne zavolani s doplnujici ranni otazkou ? nebo musim kazdy den registraci obnovovat.Kdyz je otazka zodpovezena nahodne vyvolanym clovekem.Dekuji a preji krasny den s pozdravem pani Libuse Kleinova. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..