Jak najít kvalitní hostely a hotely z celého světa?

Jak najít kvalitní hostely a hotely z celého světa?

hostelworldKdo kdy někam cestoval do zahraničí, pak určitě ví, jak je složité sehnat nějaké slušné ubytování. Mnoho webových stránek je nepřeložených, byť jen do angličtiny, nebo přes ně není možno rezervovat místo, nenabízí žádné recenze apod. Zkrátka a jednoduše, najít něco slušného, je často celkem problém. Nicméně nezoufejte, existují speciální celosvětové webové stránky, které vám hodně usnadní život.

Hostelworld si zamilujete

Hostelworld je web, který centralizuje informace o všech hostelech a hotelech z celého světa, respektive o těch, které jsou do systému zaregistrovány. A těch jsou zde stovky tisíc, takže si vybere každý. Navíc u každého hotelu máte jeho popis, zákaznické recenze, fotografie, a také možnost si hned hostel či hotel zarezervovat a zaplatit.

Velkou výhodou pro jazykově nevybavené, je možnost přepnutí webu do české verze, která je kompletně počeštěná, takže zde nemusíte hledat jen hostely z ciziny, ale třeba i pražské, nebo brněnské hostely či hotely. Vybere si tedy tedy úplně každý, kdo hledá nějaké placené ubytování. Českou verzi webu naleznete na stránkách www.czech.hostelworld.com

Hostelworld je si sám sebou tak jistý, že vám nabízí v případě problémů s ubytováním, vrácení zálohy plus připsání kreditu 50 dolarů na váš účet. To je velmi pěkné, že? Není se tedy čeho bát. Veškerá ubytovací zařízení jsou prověřená a tedy i bezpečná, spolehlivá a čistá. Detaily vždy hledejte u konkrétních ubytovacích zařízení.

Pro majitele chytrých mobilů existuje i dokonce mobilní aplikace se stejnojmenným názvem pro pohodlné objednávání ubytování (Android, iOS). Aplikace vás sama umí lokalizovat a na mapě zobrazit nejbližší ubytování. Nemusíte si tedy dopředu rezervovat pobyt, ale můžete zkusit i štěstí přímo na místě.

Pokud jste milovníky sociálních sítí, má pro vás web připravenou svou sociální síť s názvem My World, který cestovatelé určitě ocení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..