Jak převést PDF na JPG?

Jak převést PDF na JPG?

špiky

Vytvořit v dnešní době PDF je velmi snadné, ve Windows 10 na to existuje virtuální tiskárna, takže dnes již nemusíte instalovat nějaké prapodivné virtuální tiskárny, které vám do systému nahrají i poustu nechtěného software. Jenže, jak vlastně z PDF udělat JPG? Není to sice zas tak moc často potřeba, ale občas ano. Pojďme si ukázat několik triviálních způsobů, jak převést PDF do obrázku.

Jde to online rovnou u Adobe

Adobe stojí za milovaným i nenáviděným formátem PDF a naštěstí nám rovnou nabízí možnost, jak převést PDF do JPG. Stačí navštívit stránku https://www.adobe.com/acrobat/online/pdf-to-jpg.html a konverzi provést prostým přetažením PDF souboru do protoru webové stránky. Snadné, že. A co je nejlepší, nemusíte se této online konverze obávat. Adobe má dobrou reputaci a tak by případné zneužité vašeho dokumentu, pro ně bylo velké mínus.

Offline způsob konverze PDF

V jistých případech je zcela pochopitelné, že Adobe pro vás není dostatečně důvěryhodné, takže potřebujete offline konvertor. Nejjednodušší co můžete pro toto udělat je navštívit Microsoft Store, dát hledat klíčová slova „PDF to JPG“ a vyzkoušet třeba program: Any PDF to JPG.

Převod na mobilu? No proč ne

Světe div se, ale programy na konverzi souborů lze najít i na Google Play. Třeba takový: PDF Converter – Image to PDF, JPG to PDF Editor. Má spousty dobrých referencí a v základu je zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..