Certifikáty o očkování, testech a prodělání covidu

Certifikáty o očkování, testech a prodělání covidu

certifikat-ockovani

Pro cestu do vybraných zemí budete potřebovat certifikáty o očkování, testech nebo certifikát o prodělání nemoci Covid 19. Všechny certifikáty můžete velmi snadno a zdarma stáhnout na k tomu účelu vytvořených stránkách.

Může vás zajímat: Pro Tečka neukazuje aktuální údaje?

Od 1.6.2021 si na webu https://ocko.uzis.cz můžete stáhnout potřebné certifikáty pro vstup do vybraných zemí, mezi které v době psaní článku patří Německo, Rakousko, Maďarsko, Slovinsko, Polsko, Slovensko a Chorvatsko. Na stránkách najdete detailní informace o očkování, záznamy všech podstoupených testů ve zdravotnických zařízeních, případně informace o prodělání nemoci Covid 19.

Na web se lze přihlásit přihlásit buď pomocí rodného čísla, čísla občanského průkazu spolu s číslem mobilního telefonu, na který vám přijde autentizační SMS, nebo také mocí eObčanky, bankovní identity, mojeID a dalších méně známých způsobů Národní identitní autority.

11 thoughts on “Certifikáty o očkování, testech a prodělání covidu

 1. Dobrý den .4.5.jsem byla pozitivně testována.sms jsem obdržela ,ale na očko.uzis nemám zaznamenáno žádné testování,tedy ani certifikát.
  Kde jej sehnat?
  Dekuji

 2. Dobrý den na 07.02.2022 dcera je měla pozitivní test na 09.02.2022 já jsem měla pozitivní test a na 11.02.2022 manžel je měl pozitivní test na covid-19 ale ještě nejsme dostali certifikát o prodělané nemoc kdy dostaneme ten certifikát a od kde jsi ho vyzvednout nebo musím na praktické doktor.Dekuji

 3. Dobrý den. Chci se jen zeptat. Byla mi vystavena neschopenka Krajskou hygienou o nákaze Covidem- 19. Kde si mohu zažádat o Certifikát o prodělání této nemoci. Děkuji za jakoukoli odpověď Štěpán.

  1. Dobrý den, tak mě vždy přišel „certifikát“ do emailu spolu s oznámením o infekci C19.

 4. Nejsem očkovaná, 19.1. byla jsem na PCR TESTU, BYLA JSEM POZITIVNÍ. Do ted mám problém s obdržením certifikátu o prodělané nemoci.

 5. Dobrý den, no je hezké že na ocko.uzis se má dát stáhnout certifikát o prodělaném covidu, ale má to háček. pouze na android nebo ios (apple),
  myslím že apple v mobilu moc lidí nemá, ale zapomněli na windows, jak si máme stáhnout certifikát na mobil s windows ?
  Alena

 6. Mám špatné datum odběru, to jsem vyřešil v Laboratoři mikrob.ústavu, ale špatné datum mi zústalo v Certifikátu o prodělání covidu. Kde můžu tento problém reklamovat a požádat o nápravu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..