Jak propojit mobil Sony s ovladačem Dualshock?

Jak propojit mobil Sony s ovladačem Dualshock?

Android SonyHrajete rádi na mobilu hry? A věděli jste, že mobilní telefony značky Sony je možné spojit s bezdrátovými ovladači od PlayStation 3 a 4? Konkrétně s DualShoct 3 a DualShock 4? Pojďme si ukázat jak na to.

Spojení mobilu s ovladačem DualShock

Vše je v zásadě velmi snadné. Máte-li DualShock 3, pak musíte propojit ovladač s mobilním telefonem pomocí USB kabelu. Budete k tomu pravděpodobně potřebovat redukci z USB na USB mikro. Záleží co doma máte. Po propojení a zapnutí ovladače vám mobilní telefon ihned nahlásí, že našel ovladač a nabídne vám jednoduchého průvodce nastavením, který je spíše informační průvodce. Pouhým propojením ovladače s kabelem se provedlo spárování a kabel tak můžete odpojit a začít ovládat mobil, hry aj.

V případě DualShock 4, je situace trochu jiná. Spárování provedete tak, za na mobilu zapnete bluetooth  a na ovladači asi na 5 sekund zmáčknete tlačítko Share a tlačítko PlayStation. Po chvíli začne blikat světelný light bar. V tuto chvíli byste měli v okolních bluetooth zařízeních vidět váš ovladač (wireless controler), na který klikněte a dokončete párování. Po spárování můžete ihned ovladač používat.

Přejeme vám příjemné hraní her 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..