Jak zařídit parádní rozlučku se svobodou?

sexy tanečniceOženit se se ženou je pro muže dost velkým krokem, který je sice na jednu stranu velmi pozitivní, avšak na druhou stranu i dost deprimující, protože muže sňatek zavazuje k monogamii, která mu život v budoucnu ne jednou dost zkomplikuje. Takže, stejně tak jako zakončení studia střední či jiné školy, tak i rozlučku se svobodou je potřeba udělat takovou, na kterou se nezapomíná. Je to v ideálním případě jen jednou za život. Jinak, je to jedno za život? Proč? Protože zpravidla jen první svatba se nejvíce slaví. Ty další jsou většinou již mnohem obyčejnější a fádnější, i když to nutně nemusí být samozřejmostí. Takže jak na to?

Rozlučka se svobodou, na kterou se nezapomíná

Jak jinak se loučit se všemi těmi potencionálními partnerkami, než opět se ženami? To snad ani jinak nejde, tedy alespoň ne u pořádných mužů, kteří jak se říká „mají koule“. Takže pánové, zapomeňte na všelijaké sliby nastávající, a užijte si ten poslední svobodný večer s krásnými ženami. A jak na to? Ideálně v night clubu. A abychom byli konkrétnější, tak v night clubu GOLDFINGERS Prague, který je vyhlášený nejen u nás, ale i v zahraničí. A protože tento klub nabízí pro tento posvátný večer zvláštní rozlučkové programy, tak se stává ideálním místem, kde strávit se svými kamarády posledních pár hodin svobody. Pojďme si jednotlivé balíčky v rychlosti představit.

„V klub GOLDFINGERS Prague tancuje Playmate (7/2014) z Playboye, která vám nabídne kompletní striptýzové vystoupení“

Balíčky pro loučení se svobodou

 • Vystoupení pro oslavence na pódiu – toto představení patří mezi nejčastější. Oslavenec je přizván na pódium, kde dvě tanečnice předvedou svou show, do které je zapojen i oslavenec.
 • Gold stag show package – představení obsahuje show dvou tanečnic na pódiu a show tanečnic na stole, kde pro skupinu předvedou to nejlepší co umí. K tomu náleží VIP rezervace stolu a láhev alkoholu dle vlastního výběru.
 • Party package – pokud se stydíte na pódiu, pak je tu pro vás tento balíček, který obsahuje dvě tanečnice, které vám předvedou svou show na stole. Balíček obsahuje jednu láhev alkoholu dle výběru a nealkoholické nápoje zdarma.
 • Table dance a beer package – pokud to při rozlučce nechcete zas tak moc přehánět, ale i tak si chcete užít, tak je tu právě tento balíček, který zahrnuje tanec na stole, max. 10 piv a VIP rezervaci.
 • Policejní arrest – tento balíček je poněkud adrenalinovější. Oslavenec je po chutné večeři v restauraci zatčen imaginární policií, která ho chvíli bude spoutaného vozit po městě a nakonec ho přiveze zpět do restaurace, kde mu bude vysvětleno co se děje. Následuje odvoz všech zúčastněných do klubu GOLDFINGERS Prague, kde proběhne vystoupení na pódiu pro oslavence, show dvou tanečnic a tanec na klíně pro každého. Balíček také obsahuje občerstvení a různé varianty, více viz stránky klubu.
 • Limousine & strip – oslavenec bude vyzvednut v libovolném hotelu a odvezen v limuzíně do klubu. V průběhu cesty si můžete vychutnávat ladné pohyby tanečnice a po tom, co dorazíte do klubu pak další představení nejen pro oslavence, ale i pro doprovod. Detaily viz. stránky klubu.
 • Wrestling v želé a show tanečnic – toto je další ze skvělých balíčků ideálních pro rozlučku se svobodou. Balíček obsahuje dvě show dvou tanečnic a wrestling oslavence a dvou krásných slečen v želé. Vše proběhne mimo otevírací dobu klubu.
 • Domina lesbian show – vyzkoušejte si, jaké to bude pod nadvládou dvou žen na pódiu.
 • Sexy body painting – kreslení na tělo je velmi vzrušující. Vy si ho můžete užít na pódiu s krásnou tanečnicí, která vám zatancuje a ukáže každé zákoutí svého těla.
 • Večeře na nahém těle – viděli jste film „obsluhoval jsem anglického krále“? A chcete si také vychutnat takový luxus? Žádný problém.
 • Striptýz až k vám domů – nechcete se exponovat v klubu? Žádný problém, objednejte si jednu či dvě tanečnice k vám domů, kde vám předvedou domluvenou show.
 • Dámská rozlučka se svobodou – tento balíček je určen speciálně pro ženy. Oslavenkyně, případně i její kamarádky, si užije wrestling v želé se striptérem, přičemž zde nejsou žádná pravidla hry – záleží jen na vás.

Více informací najdete na webu http://www.goldfingers.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..