Jak získat rychle peníze bez nutnosti prodeje automobilu?

infoDostali jste se do svízelné finanční situace? Potřebujete rychle sehnat určitý obnos peněz, ale v bance vám nepomohou? Pokud máte vlastní automobil, využijte služeb autozastavárny Praha. Tady vám půjčí potřebné peníze, aniž byste o svůj vůz přišli.

Neprodávejte auto pod cenou, když to není nutné

Přemýšlíte, že byste svou náhlou potřebu peněz vyřešili prodejem automobilu? Ano, také by to šlo. Ovšem musíte počítat s tím, že takový rychlý prodej do autobazaru bude vždy pod cenou a to je škoda. Možností, jak získat rychle větší sumu peněz, a přitom o svoje auto nepřijít, je zastavit ho. Zastavárna aut Praha vyplácí až 80% faktické ceny vozu a to ihned po vyřízení několika formalit. Zastavit přitom můžete osobní, nákladní i užitkový automobil a také motocykl nebo přívěs.

Jak zástava auta probíhá?

Stačí přijet do zastavárny aut Praha a vzít s sebou všechny potřebné dokumenty. Podle roku výroby a technického stavu vozidla pak bude stanovena jeho zástavní hodnota. Poté se jen sepíše smlouva a po jejím podpisu vám budou ihned vyplaceny peníze. Smlouva se sepisuje na 4 týdny a za půjčku je účtován za celé období poplatek 10% z půjčené částky. Váš automobil zůstane stát na hlídaném a zabezpečeném parkovišti zastavárny, nemusíte se tedy o něj obávat. Pokud chcete, můžete ho po domluvě vyplatit i dříve. Nebo naopak při zaplacení poplatku se vám lhůta prodlouží o další 4 týdny.

Lze získat peníze, a přitom dále jezdit?

Zastavárna aut Praha nabízí i tuto možnost. Tady je ale potřeba mít havarijní pojistku s vinkulací ve prospěch společnosti provozující autozastavárnu a uzavřít smlouvu s notářsky ověřeným podpisem. Pak můžete své auto dále využívat podle potřeby.

Pokud se vaše finanční situace nezlepší, své auto můžete prodat vždycky. Proč se ale unáhlovat, když to třeba nebude úplně nutné? A i kdyby ano, tak je lepší si nejdříve další kroky pořádně rozmyslet, abyste zbytečně neprodělali. Právě v tomto je zástava aut dobrou pomocnou rukou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..