Je zdravější voda z kohoutku nebo balená?

Voda z kohoutku je vlivem silné marketingové masáže hanobena, ve prospěch předražené balené vody. Přitom na vodě z kohoutku není zcela nic špatného. Je pravidelně kontrolovaná a musí splňovat přísné hygienické normy. Samozřejmě, že je možné, že se po cestě k vám může někde něčím kontaminovat, avšak něco takového je velmi málo pravděpodobné. Takže ano, voda z kohoutku je nezvávadná a je zdravá. Pokud máte nějaké pochyby, nechte si udělat chemický rozbor vody.

Mimochodem víte jaká je největší přednost vody z kohoutku? Víte odkud skutečně pochází.

Na balené vodě není de fakto nic špatného. Ve všech případech by se mělo jednat o vodu z čistých přírodních pramenů, avšak věřte prodejcům. Každopádně pitím balené vody riskujete, že se z PET láhve uvolní do vody nějaké chemické látky, konec konců, je to jen ropný produkt. Navíc si za balenou vodu pořádně připlatíte a podpoříte ničení přírody.

Až si příště půjdete koupit balenou vodu, vzpomeňte si na to, že největším vítězstvím marketingu v historii lidstva bylo naučení tahat lidi drahou vodu z obchodu domů, i když jim ta samá teče pohodlně z kohoutku za zlomek ceny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..