Kde hledat hry zdarma?

Kde hledat hry zdarma?

divka-muz-hraji-hry-ovladac-webKdo by si nechtěl zahrát občas nějakou tu počítačovou hru, nejlépe zdarma. Zahrát si zdarma samozřejmě můžete, není to žádný problém. Nejčastěji se hry zdarma objevují jako tzv. flashové hry, které využívají Flash technologie, která právě snad jako jediná, umožňuje hraní her bez nutnosti jejich instalace rovnou v internetovém prohlížeči. Samozřejmě, že existují i klasické hry, které si můžete zdarma zahrát, avšak je jich poměrně málo.

Pojďme si ukázat ty nejzajímavější hry zdarma

Webové portály s velkým množstvím her

České herní portály

 • www.hry.cz – asi nejznámější český server, který provozuje Seznam.cz. Najdete zde mnoho nejen solitérních, ale i síťových her.
 • www.superhry.cz – velmi rozsáhlý portál, na kterém najdete mnoho kategorií a ještě více her. Na portále je možné hry třídit podle oblíbenosti, takže nemusíte poslepu zjišťovat co je právě v kurzu. Mimochodem, jsou zde i různé 3D hry.
 • www.1001hry.cz – velmi zajímavé webové stránky, na kterých najdete mnoho her, které si můžete zahrát zdarma. Tento server ocení také dívky, které zde najdou svou herní kategorii.
 • www.ceskehry.cz – důležité je odlišit se, a tak portál ČeskéHry.cz pro vás přináší mimo mnoho zajímavých her, také hry na mobily, které jsou zde reprezentovány v podobě Java appletů, které si nahrajete do mobilu a jednoduše je spustíte. Takovou hru pak máte v mobilu zdarma a napořád. Pokud hrajete hry v práci, pak je na webu připravené žluté tlačítko „pozor šéf“, které po zmáčknutí hru minimalizuje.
 • www.webgames.cz – tento web si určitě zamilujete. Je zde mnoho velmi pěkných her, a také i MMO hry (Masive Multiplayer Online), které vás chytnou a nepustí. Tento web určitě vyzkoušejte.
 • mmogames.cz – když jsme již nakousli MMO hry, pak je nutné také zmínit tento web, na kterém najdete velký seznam MMO her, spoustu návodů, článků, rad a mnoho dalšího.
 • www.herni.cz – sice je název tohoto webu poněkud fádní a na první pohled nezaujme, avšak opak je pravdou. Najdete zde snad nejvíce her zdarma, které na českém internetu lze vidět. Vše je přehledně roztříděno a připraveno pro vás.
 • plnehry.idnes.cz – pokud si chcete zahrát nějaké graficky zajímavější hry, pak musíte navštívit tento portál. Hry zde uvedené jsou zdarma a musíte si je sami stáhnout a nainstalovat.

Zahraniční herní portály

V naprosté většině případů u hraní her narazíte na angličtinu, proč se tedy omezovat jen na český rybníček, když můžete plavat v moři? Pojďme si ukázat pár nejzajímavějších zahraničních webů

 • www.freeonlinegames.com – hledáte ty nejlepší hry, které si můžete zahrát zdarma? Pak vítejte na webu freeonlinegames.com, která má velmi propracovaný herní systém. Škoda jen, že propagovaná česká mutace v podstatě žádnou českou mutací není.
 • www.miniclip.com – velmi oblíbený zahraniční web, který se chlubí vysokou návštěvností z celého světa. Pokud vám nevadí angličtina a trochu rozsypaného čaje, který se zde občas vyskytuje, pak vás tento webu určitě bude zajímat.
 • www.download-free-games.com – jeden z mnoha herních webů, na kterém si můžete stahovat hry do počítače, podobně jako u plne.hry.idnes.cz, jen s tím rozdílem, že nabídka her zdarma je zde krapítek větší a zajímavější.
 • www.ea.com/1/play-free-games – posledním z webů, které byste určitě neměli minout, je web Electronics Arts inc, které zná snad každý trochu herně založený člověk. Na uvedené adrese si můžete zdarma stáhnout něco málo profesionálně zpracovaných her. Mimo tyto hry zde najdete odkazy na supermoderní herní weby, kde si můžete zdarma hrát dle libosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..