Prohlížeče internetu ke stažení zdarma

Prohlížeče internetu ke stažení zdarma

internetové službyZ dostupných internetových prohlížečů mají smysl používat pouze následující prohlížeče. Všechny níže uvedené jsou velmi kvalitní a moderní prohlížeče, které postupně prochází různými fázemi vývoje. Proto jednou si zamilujete třeba Operu, a za rok třeba kompletně předělaný Firefox. Každopádně, ať si vyberete jakýkoliv prohlížeč, s žádným vysloveně neuděláte chybu. Každý je velmi dobrý, a každý umí dělat něco trochu jinak než jeho konkurent. Z toho důvodu se často v domácnostech vyskytují všechny tyto prohlížeče nainstalované najednou.

Chrome

Rychlý, elegantní a bezpečný prohlížeč od Googlu, který nabízí mnoho pokročilých funkcí a mnoho pluginů k doinstalování. Zajímavostí je, že mezi rozšíření, které Google připravil jsou i mnohé hry, které jsou často velmi zajímavé, a velká část zcela zdarma.

Stáhnout Chrome

Ukázat doplňky

Opera

Internetový prohlížeč opera patří mezi velmi oblíbené prohlížeče, byť její sláva již není tak velká. Každopádně se jedná o moderní internetový prohlížeč s velkým potenciálem, který podporuje všechny moderní technologie.

Stáhnout Operu

Firefox

Firefox buď milujete nebo nenávidíte, nic mezitím zpravidla není. Každopádně se jedná o skvělý internetový prohlížeč, který ocení především vývojáři webových stránek, protože pro Firefox existuje mnoho velmi užitečných pluginů. V nejnovějších verzích lze konce hrát i 3D hry bez nutnosti jejich instalace. To platí však jen pro určité hry.

Stáhnout Firefox

Ukázat doplňky

Internet Explorer

Internet Explorer za posledních několik let prošel velkým rozvojem, od nemotorného prohlížeče, až k modernímu prohlížeči, který je velmi rychlý a schopný. Přesto ho mnozí uživatele neprávem zatracují.

Stáhnout Internet Explorer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..