Jak funguje přípravek na hubnutí Obezin?

baculkaPotřebujete zhubnout, ale nedaří se vám to? Snažíte se zdravě jíst, sportovat, ale ručička na váze se prostě zasekla a nic nepomáhá? S tím slibuje pomoci český přípravek na hubnutí Obezin. Co je zač a jak tento přírodní preparát funguje?

Jak Obezin funguje?

Princip Obenzinu stojí na přírodních látkách, které rychle navodí pocit sytosti a díky tomu sníte menší porce jídla. Tím se sníží kalorický příjem a dochází k hubnutí. Patentovaný rostlinný komplex přírodních viskózních polysacharidů PSC se do půl hodiny po požití rozpustí v žaludku, kde nabobtná až stonásobně a vytvoří gelovou hmotu. Ta zaplní část prostoru žaludku a tím se do něj vejde méně jídla. Přitom nastane stejný pocit sytosti jako běžně. Gelová substance se s jídlem smísí a zpomalí proces trávení, takže vydržíte bez hladu až do dalšího jídla. Složení také omezuje samotnou chuť k jídlu a hlavně chutě na sladké.

Jak se přípravek užívá?

Dávkování se liší podle váhy člověka a potřeby zhubnout. Užívá se 1-2 tobolky třikrát denně 30 minut před jídlem, maximálně ale 4 tobolky za den. Důležité je tyto tobolky pořádně zapít a vůbec zvýšit pitný režim. Produkt se užívá v 30-denním cyklu, po kterém se minimálně na 5 dní vynechá.

Pro koho je Obezin vhodný a pro koho ne?

Pro všechny, kteří chtějí zhubnout a nedaří se jim to kvůli velkému hladu při dietách a nezvladatelným chutím na nezdravé dobroty. Užívat by ho ale neměly, stejně jako jiné přípravky na hubnutí, těhotné a kojící ženy. Není určen ani pro děti.

Nejvýhodněji se Obezin dá sehnat na internetu, kde nejsou tak vysoké ceny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..