Jak poslat zásilku do zahraničí rychle a levně?

Jak poslat zásilku do zahraničí rychle a levně?

balík - podpis
Zdroj: Adobe Stock

Máte špatné zkušenosti s Českou poštou, nebo si říkáte, že poslat zásilku za hranice musí jít i levněji? Jde to i jinak – posílejte zásilky soukromou kurýrní službou. Přinášíme srovnání služeb státní firmy a profesionální soukromé kurýrní služby.

Česká pošta dala vzniknout na tuzemském přepravním trhu propracovanému systému, aktuálně disponuje více než 3 100 pobočkami. Z tohoto důvodu jsou jejich služby snadno dostupné, přesto stále více zákazníků vyhledává služby soukromých přepravních společností. Důvod je prostý. Ceny České pošty se neustále zvyšují, kvalita jejich služeb tomu ale mnohdy neodpovídá. Dlouhé dodací lhůty, neflexibilní doručovatelé, kteří nezvládají objem přidělených zásilek a v neposlední řadě i zdlouhavé čekání ve frontách u přepážek.

Zkuste to tentokrát jinak

Zasílat balíky i rozměrnější zásilky do zahraničí přitom můžete jednoduše a téměř z domova díky společnosti Balík do zahraničí. Úspornou a efektivní přepravu do zahraničí zvládnou v horizontu jednoho až tří dní, a to po celém světě. Ať už posíláte jeden soukromý balík, nebo chcete pravidelně posílat firemní zásilky na celých paletách, jednoduše zjistíte, že náklady na poslání budou díky nim opravdu výhodné.

Například cena balíku do Anglie nebo Francie začíná již na 285 Kč, balík do USA už od 798 Kč.

Zjistěte cenu jednoduše předem

Přes objednávkový formulář si zvolíte, zda chcete nechat zásilku vyzvednout, nebo ji přineste a podáte osobně. Kdekoliv po České republice můžete zásilku předat přepravci, který ji expanduje do centrály depa. Díky formuláři také zjistíte přesnou cenu vaší zásilky. Samozřejmostí je možnost jejího sledování až k cílovému adresátovi a doručení přímo až k jeho dveřím.

kalkulator postovneho
Zdroj: Balikdozahranici.cz

Expresní doručení do zahraničí už do druhého dne

Balíky zasílají do 220 zemí světa, vybrat si můžete standardní nebo expresní formu doručení. V režimu Standard se posílají balíky do pěti set kilogramů, nebo XXL zásilky (palety až do 4000 kg). Režim Expres je určen pro doručení poštovní zásilky během 24 hodin nebo palety do 2 500 kg v rámci jednoho dne. Služby tohoto přepravce využívají také internetové obchody, které úspěšně expandovaly do zahraničí, stejně tak větší instituce i soukromé osoby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..