Jak sbalit holku?

V balení holek pánové nehledejte žádnou zbytečnou alchymii, holky, potažmo ženy, jsou totiž zcela normální lidé, takže je potřeba tak s nimi i jednat. Zejména pro mladé bude asi překvapením, že ženy mají rády sex, a to tak, že často více než muži. Ženy by totiž bez sexu nemohly mít tolik chtěné děti, na rozdíl od mužů, kteří sex mají spíše jako zálibu. Takže jak na to?

1 – Naučte se mluvit se ženou. Mladí lidé mají spoustu možností jak se to naučit, ve škole, na diskotéce apod. Pokud patříte mezi starší osmnácti let, a máte-li hodně problémů s navazováním vztahů se ženami, můžete se naučit komunikovat se ženami v erotických privátech, kde si s vámi slečny budou povídat o čem jen chcete. Zde se dá odbourat stud a tréma, která patří mezi zabijáky potencionálně zajímavých vtahů.

2 – Nedělejte ze žen nic víc než jsou. Jak již zde bylo zmíněno, ženy jsou stejní jako muži, mají podobné problémy, třeba právě jako vy s navazováním vztahů.

3 – K ženě je potřeba se slušně chovat. Etiketa a vůbec slušné chování je v moderní společnosti skoro sprosté slovo, avšak pokud chcete sbalit slušnou a vychovanou dívku či ženu, musíte jí okouzlit svým gentlemanským chováním. To však neznamená nějaké podlézání, to ženy nemají rády. Prostě jí podržte dveře, nabídněte pomoc, u stolu v restauraci jí pomozte usednout na židli, nepoužívejte sprostá slova, květina neurazí žádnou ženu, vhodně, čistě a hlavně slušně se oblékejte, neplácejte na sebe tunu voňavek, nenechávejte partnerku jezdil MHD, když vy sami si jezdíte v autě apod.

4 – Uvědomte si, jakou ženu chcete sbalit. Pokud budete balit nějakou „cool skejťařku“, tak na rande nemá smysl chodit v obleku, ale třeba v něčem pohodlnějším. Tento ukázaný případ je extrém, nicméně je na něm vidět, že se musíte zájmu vašich tužeb nějak přiblížit. Pokud budete balit nějakou alfa samici, míněno opravdu krásnou inteligentní ženu, musíte se podle toho patřičně chovat. Alfa samici musíte mít sakra co nabídnout. Zdravé sebevědomí je v těchto případech zcela minimální základ. Zde si dovolím jednu odbočku, existují muži, kteří nejsou ani krásní, ani bohatí, avšak ženy po nich letí, jak se říká jako slepice po flusu. Takový muži jsou zpravidla velmi společenští a ženám chemicky voní.

5 – Pokud nejste žádní krasavci, pak očekávejte, že své fyzické nedostatky budete muset vykompenzovat jinak. Ženy nutně netrvají na partnerství s krásným ultra samcem jako z pohádky, avšak čím více budete ošklivější, tím více musíte být například movitější, úspěšnější, šikovnější, vzdělanější apod, prostě nesmíte být úplný budižkničema.

6 – Musíte být zábavní! Ženy dávají přednost zábavným mužům. Zábavný v tomto případě neznamená chovat se jak idiot, ale čas od času prohodit nějakou tu vtipnou poznámku, která ženu rozesměje. Tohle skutečně funguje! I tu nejvíc zarputilou ženu spolehlivě dostanete na svou stranu tím, že budete zábavní. Ženy totiž nesnáší nudu, což platí i mimo namlouvání. V manželství se své ženě musíte čas od času věnovat, jinak budete mít doma peklo.

7 – Uvědomte si, jakou partnerku chcete a nemějte přehnané nároky. Asi každý muž by měl rád po svém boku nádhernou ženu ideálních fyzických proporcí, ale to je ve většině případů jen zbožné přání. Pokud jste rodinný typ, najděte si odpovídající partnerku a ne nějakou Barbie, která každý den vyráží do světa za zábavou, a obráceně. Také nehleďte jen na to, jak vaše budoucí partnerka vypadá. Záleží totiž na tom, co má ve své hlavě, jaká je, hodná, milá, obětavá, mrcha, nevěrná apod.

Přestože, by se dalo pokračovat v dalších bodech, je těchto 7 uvedených bodů více než dostačujících. Když je pochopíte, zjistíte, že není zas takový problém si nějakou partnerku najít.

Rada na závěr. Pamatujte, každá žena je jako její matka. Chcete-li vidět, jak vaše partnerka bude vypadat za dvacet a více let a jak se bude pravděpodobně chovat, podívejte se na její matku. Je pravda, že když už vám partnerka představí svou mámu, tak už je váš vztah většinou poměrně daleko a nechce se vám couvat, nicméně je pořád ještě dost času vzít nohy na ramena. Později to půjde sice také, ale již to bude více bolet a bude to stát víc peněz.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..