Jak si vydělat peníze z pohodlí domova

Jak si vydělat peníze z pohodlí domova

Pracovní stůlUž od malička jsem často přemýšlel, jak si vydělat peníze. Když přišla doba internetu, začala mě samozřejmě pálit otázka, jak vydělat na internetu. Vyzkoušel jsem několik způsobů, jak vydělávat. Nyní se s vámi chci podělit o svoje zkušenosti a ukázat vám jak si vydělat peníze. Možností je mnoho. Od nabídek psát placené články až po vyplňování dotazníků.

Píši placené články na PlaCla.cz

Psaní je mým koníčkem. S velkým potěšením jsem zjistil, že můžu psát články na témata, která mě baví a ještě za to dostávat zaplaceno. PlaCla.cz je pro mě oblíbenou cestou, jak si vydělat peníze. Po přihlášení do služby PlaCla.cz vidím každý den poptávku na placené články. Z plánu si vyberu témata která mě baví a na ty se nabídnu svou cenou za článek na svém blogu (podmínkou je vlastnit blog či magazín). Když dorazí objednávka od inzerenta, obratem článek napíši a díky zárukám PlaCly dostanu zaplaceno, i když inzerent na kontrolu článků zrovna nemá čas.

Zjistil, jsem jak vydělávat na aukcích

Používám známý aukční portál Aukro. Je to také způsob, jak vydělat na internetu. Několikrát se mi podařilo koupit v aukci zajímavou starožitnost za nízkou cenu. Obratem jsem jí prodal za větší sumu. Občas když nemám chuť psát placené články a přemýšlím, jak si vydělat peníze, vydám se na aukce.

Affiliate sytémy aneb jak si vydělat peníze

Protože mám svůj web, na který pravidelně chodí návštěvníci, vydělávám affiliate marketingem. Umístím na web bannery, které odkazují na různé e-shopy. Kouzlo jak vydělávat tkví v tom, že když některý návštěvník klikne na můj banner a nakoupí v daném e-shopu, já dostanu provizi.

Vyplňuji dotazníky

Když cestuji autobusem nebo vlakem, špatně se mi píši placené články, protože na tabletu píši pomalu. Abych ale využil příležitost, jak vydělávat peníze, vyplňuji dotazníky. Jsem přihlášen u několika firem které dělají průzkumy trhu. Odpovídám na otázky, o tom co rád nakupuji, jakou používám kosmetiku a podobně. Je to zábavný způsob, jak si vydělat peníze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..