Jak snadno získat údaje z centrálního registru exekucí?

Jak snadno získat údaje z centrálního registru exekucí?

euro bankovkyVyžadujete informace z centrální evidence exekucí? Potřebujete si prověřit nového obchodního partnera, člověka, jemuž pronajímáte byt nebo zaměstnance, o němž chcete vědět co nejvíce? Pak zapomeňte na jakákoliv zdlouhavá řešení při hledání těchto informací, jež jsou nyní dostupné více, než kdy předtím.

Vliv na to má unikátní internetový projekt Kontrolaexekuce.cz, s jehož možnostmi vás seznámíme trochu blíže. Kontrola exekuce, kterou lze provést z pohodlí vlastního domova po vyplnění několika formulářových polí.

Výpis o exekuci bez registrace

V první řadě si buďte jisti naprostou správností předkládaných informací, jelikož jsou čerpány přímo z exekuční databáze vedené Exekutorskou komorou České republiky. Vše obdržíte po sdělení těchto údajů daného subjektu.

  • Jméno a příjmení
  • Datum narození
  • IČ u firmy

Výpis z exekuční databáze, jehož součástí bude například datum zahájení exekuce, jméno soudního exekutora či výše vymáhané povinnosti. Data, s nimiž lze nakládat dle vlastní libosti. Popřípadě nabydete informaci o tom, že na konkrétní osobu není uvalena žádná exekuce.

Kontrola exekuce ihned a bez čekání

Navštivte internetový projekt Kontrolaexekuce.cz, jež vám dává neomezené možnosti v tomto směru. Blesková platba online, nearchivování historie vyhledávání a databáze, jíž využívají sami exekutoři. Co více si ještě přát při potřebě rychlého obdržení těchto údajů?

Správné ověření informací z registru exekucí vám v mnohých ohledech otevře oči a prozradí hodně o daném firemním subjektu nebo fyzické osobě. Nepodceňujte důležitost těchto dat, které mohou do budoucna ochránit vás i vaše investice.

Posviťte si na ty, jež mají záznam v exekuční databázi. Získejte tyto informace obratem a nečekejte déle, než musíte. Právě kvůli tomu, je zde bezpečná a flexibilní cesta v podání serveru Kontrolaexekuce.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..