Jak získat DM kartu

Jak získat DM kartu

Drogerie DM patří mezi velmi oblíbené drogerie, jelikož nabízí kvalitní zahraniční produkty, které jinde nekoupíte. Přitom za velmi zajímavé ceny. Drogerie DM také nabízí pro své zákazníky zákaznickou kartu, o kterou se žádá přes internet. Jenže, na jejich webu nikde žádná zmínka o kartě pořádně vidět není? Jak tedy kartu získat?

zákazníci

Jak získat zákaznickou kartu DM

Předně je potřeba vědět, že u DM se zákaznická karta jmenuje „DM Active beauty svět výhod“. Registraci provádějte přes odkaz níže. K odkazu se můžete dostat také tak, že na dm.cz kliknete v hlavičce na „Nový program active beauty“. Na načtené stránce pak klikněte na Registrovat.

Registrace zde >> https://www.payback.at/cz

Dočasná karta

Na prodejnách je možné získat tzv. dočasnou kartu, kterou si následně na uvedeném odkazu zaregistrujete a dostanete kartu novou. Většinou vás však v DM odkáží na jejich internetové stránky.

11 thoughts on “Jak získat DM kartu

 1. Dobrý den.
  Již druhý měsíc postrádám zákaznickou kartu výhod.
  Někde jsem ji zřejmě ztratila. Dnes dopoledne jsem požádala o úplně novou, ale potom mi prodavačka místního dm poradila, že bych tam neměla minulost – hlavně body. Jelikož mi nebyla přijata původní emailová adresa, uvedla jsem druhou : *****@seznam. cz
  Proto se obracím ještě touto cestou na vás, jak mám postupovat.?

  1. Dobrý den, na webu DM se přihlašte do svého účtu a požádejte o novou kartu. Nicméně, nejjednodušší je používat jejich aplikaci. Nemusíte u sebe mít žádnou kartu, stačí mobil. Osobně už mám takhle v mobilu 10 virtuálních karet všech obchodů, kam chodím nakupovat. Je to lepší.

  1. Dobrý den, na přihlašovací stránce je pod formulářem napsáno „Zapomněli jste heslo?“, tak na to klikněte a zadejte svůj email.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..