Jaké jsou ženské erotogenní zóny a jak ženu vzrušit?

V tomto článku najdete pár dobrých rad, jak vzrušit ženu. Hned z kraje je potřeba vám dát jednu radu pánové. Předehra je pro ženy velmi důležitá, i když vždy záleží na konkrétní situaci, proto se ženám snažte maximálně věnovat, protože ony vám to pak oplatí mnohem více, než když jdete rovnou na věc. Mimo to si uvědomte, že neexistuje stejný člověk. Každý má rád trochu něco jiného, a je citlivý na jiných místech.

Následující rady budou fungovat u fyzicky a duševně zdravé ženy. Má-li vaše partnerka problémy s dosažením orgazmu, jedná se zpravidla o nějaký psychický problém, trauma z dětství, nebo něco podobného. V těchto případech je potřeba být nesmírně k ženě pozorný a snažit se najít prvotní příčinu jejích problémů. Samozřejmě je možné, že vaše partnerka má nějaké fyzické zdravotní omezení. V tom případě je potřeba zjistit jaká to jsou, a naučit se s nimi pracovat.

Která jsou ta tajená místa?

Přestože se u fyzicky i duševně zdravé ženy se dá říci, že je více méně vzrušivá takřka na celém těle, je na těle ženy jedno velmi citlivé místo, které je-li dobře stimulováno, dokáže udělat doslova divy. Tím místem je mozek. Ženy totiž mají rády nejrůznější erotické fantazie, v kterých si často mohou představovat nejrůznější polohy a erotické praktiky. Například, určitě asi víte, že takřka každé ženě se líbí představa znásilnění. Pozor, to však neznamená, že na ně máte skákat v parku zpoza křoví, to NE. Ženám se líbí jen ta představa. Skutečné znásilnění pak spíše než libé pocity vyvolává celoživotní traumata. Samozřejmě, domluvíte li se se svou partnerku, můžete jí po domluvě „znásilnit“. Vhodnější slovo než znásilnění by se zde hodilo zmocnění se partnerky. Zdůrazňuji, že jedině po vzájemné domluvě!

Mimo nejerotičtější orgán mozek, jsou velmi citlivá místa na ženském těle záda, krk, vnější a vnitřní strana stehen, uši, brada, líčka, vlasy, ruce, ústa, prsa, břicho, genitálie, anální otvor, zadeček, prsty na nohou a rukou,…. zkrátka celé tělo.

Krk a uši  jsou pro muže nejsnáze dostupné, takže pokud to nevadí partnerce, směle jí zde laskejte jak to jen jde. Pokožka hlavy je také velmi citlivá a doteky zde působí velmi smyslně, takže ani na tato místa nezapomínejte. Dráždění se dá provádět jak jazykem, prsty, tak polibky, u kterých vydávaný zvuk působí na ženy velmi smyslně.

Erotický zážitek pak mohou umocnit darované květiny nebo třeba romantická večere. Květinami nikdy žádnou normální ženu neurazíte, takže hurá do květinářství třeba i jen pro jeden kvítek.

Tip: Jste-li s partnerkou geneticky kompatibilní protějšky, budou vaší partnerku vzrušovat a zároveň uklidňovat látky (feromony) obsažené ve vašem potu. V případech vzájemné kompatibility budete totiž tak zvaně partnerce „vonět“. Před samotným erotickým sváděním tedy nedoporučujeme používat v podpaždí deodoranty a ani jiné parfémy. Nutně to však neznamená, že máte „smrdět“ potem. To není třeba.

Tip: Jako předehru lze využít společnou koupel, kterou může umocnit voňavý sprchový gel. Nemluvíme zde o nějakých chemických hnusech, které se prodávají v drogérii. Dejte si práci s hledáním pořádného voňavého přírodního sprchového gelu, nebo ručně vyrobeného mýdla.

Tip: Vždy sledujte reakce partnerky na vaše podněty a při svádění se vždy 100% věnujte ženě a na sebe zapomeňte na chvíli zapomeňte. V případě úspěchu si stejně na své také přijdete, toho se nebojte.

Máte-li nějaké otázky, klidně se v diskuzi pod článkem ptejte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..