Tick Tack taxi – objednání, ceník, kontakt

InfoRůzných taxislužeb je v Praze poměrně dost. Ne každá je poctivá a tak slibovaná nízká cena za dopravu je najednou poměrně tučná částka, zejména jakmile jste cizinci, nebo pokud je na vás vidět, že nejste zdejší. To však neplatí o pražské taxi službě Tick Tack, za kterou stojí dnes již velmi silná firma Student Agency pana Radima Jančury.

Proč využít služeb Tick Tack taxi?

Z mnoha důvodů. Máte 100% jistotu, že vás nikdo nebude okrádat. Pan Vančura si to prostě nemůže dovolit. Jak sám říká, důvěru můžete zklamat pouze dvakrát, poprvé a naposled. Pokud i tak budete mít nějaké podezření na nekalé jednání, můžete kontaktovat pana Vančuru sami. Jednak emailem, a pak také přímo telefonem. V každém autě je tento kontakt uveden, a vy tak máte jedinečnou možnost mluvit přímo s majitelem.

Další z důvodů je luxus, který jen tak někde nezažijete. V maximálně rok starých bílých autech Audi na vás čeká voda zdarma, zásuvka na 230V, internet, televize, hudební přehrávač. Navíc je průběh celé cesty zaznamenáván, takže máte na monitoru před vámi přehled o průběhu jízdy. Dobré, je také to, že je na každé účtence je unikátní Trip ID kód, který stačí zadat na webu www.ticktack.cz, a vzápětí máte přístup k historii vaší jízdy.

Tick Tack taxi je tak jediná taxi služba, na kterou se v Praze můžete na 100% spolehnout.

Ceník

Ceník je velmi jednoduchý. Ceny jsou již s DPH. Pokud jste plátci DPH, pak si můžete DPH odečíst, jelikož všechna vozidla provozuje firma Tict Tack s.r.o. Platit je samozřejmě možné bezhotovostně pomocí platební karty.

Základní tarif

  • nástup 40 Kč
  • 1 km jízdy 28 Kč
  • 1 minuta čekání 6 Kč

Tarif pro online objednávky

  • nástup 40 Kč
  • 1 km jízdy 26 Kč
  • 1 minuta čekání 6 Kč

Zvýhodněný tarif pro držitele karet READY

  • nástup 30 Kč
  • 1 km jízdy 25 Kč
  • 1 minuta čekání 6 Kč

Zvýhodněný tarif platí pro firemní zákazníky. Máte-li zájem o smluvní ceny, kontaktujte obchodní oddělení.

Kontakt

Telefonní kontakt pro objednávky je 14 222, nebo 21 300 300. Doporučujeme však vozy objednávat online, vyjde vás to levněji.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..