Co je to labioplastika

Ženské břichoVlivem vývojových vad a úbytku tukové tkáně může dojít k tomu, že se u žen obnaží malé stydké pysky, které mohou být zdrojem jak estetických (nevzhledné ve spodním prádle), psychických tak i hygienických problémů (komplikace při jízdě na kole, nechtěné otěry aj.). Následkem čehož může utrpět jejich sexuální život. Naštěstí vyřešit tento problém není nikterak složité. Díky moderním přístrojům lze část problémů vyřešit i pomocí neinvazivních ambulantních zákroků. Pojďme se na tuto problematiku blíže podívat.

Labioplastika

Klasická labioplastika je chirurgický zákrok, kterým se zmenší nebo vytvarují stydké pysky. Samotný zákrok prováděný v lokální anestezii je rychlý a rekonvalescence trvá jen pár dní, i když pár týdnů trvá, než otoky zmizí. Naštěstí existuje neinvazivní labioplastika, u které se neprovádí žádný chirurgický zákrok.

Neinvazivní labioplastika

Pomocí radiofrekvenční technologie, dochází k zahřívání tkáně a na mikroskopické úrovni k jejímu zjizvení. Tím dochází k zvýšené tvorbě kolagenu a elastinu, čímž je tkáň omlazována. Tato metoda po ošetření nevyžaduje žádnou rekonvalescenci, jen je potřeba několik týdnů dbát na zvýšenou hygienu intimních partií a omezit fyzicky náročné aktivity jako je sportování aj. Již první aplikace této techniky viditelně zmenšuje velikost stydkých pysků. Další výkony, které následně zlepší pevnost poševního vchodu, odstraní poporodní jizvy aj., se provádí vždy s týdenním odstupem. Celkem jsou potřeba 4 výkony, z nichž každá trvá zhruba 30 minut. Finální výsledek je vidět 2 měsíce po ukončení zákroků. Výhodou neinvazivní metody je zvýšení prokrvení stydkých pysků a s tím i zvýšená vzrušivost.

Ceník labioplastiky

Labioplastika se pohybuje od 8 až do 20 tisíc Kč.

Neinvazivní labioplastika se pohybuje kolem 3 tisíc Kč.

Foto před a po zákroku

Nedisponujeme autorskými právy k potřebným fotografiím, proto zde uvádíme jen odkaz, který vás navede na správné místo. Odkaz na obrázky před a po zákroku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..