Jak napsat a kam poslat dopis Ježíškovi?

Jak napsat a kam poslat dopis Ježíškovi?

Ježíšek ve chlévě
CC BY 2.0. Autor: CzechBar

Napsali jste již letos dopis Ježíškovi? Ještě ne? Tak s sebou hoďte, je dost možné, že již máte nejvyšší čas. K Ježíškovi je cesta daleká, a tak je dobré neprošvihnout vhodný termín k napsání dopisu. A víte vlastně jak na to?

Dopis Ježíškovi

Napsat dopis Ježíškovi můžete třemi způsoby. Jednak klasicky napsat své přání do dopisu, který se umístí za okno, kde si ho Ježíšek vyzvedne. Do dopisu napište všechna svá přání a také důvod, proč by vám měl Ježíšek přání vyplnit. Nemusíte se však bát. Ježíšek je hodný a ve většině případů, pokud je to jen trochu možné, vám váš vysněný dárek přinese. Dopis zalepte do obálky, nadepište „Pro Ježíška“ a důkladně jej zalepte. Poté zhruba měsíc před štědrým dnem ho umístěte večer za okno a pak už jen čekejte.

Věděli jste, že Ježíšek má také svou vlastní adresu, na kterou mu můžete poslat dopis, nebo pohled, s přáním? Ne? Tak pak věřte, že je to je druhý způsob, jakým Ježíška kontaktovat. Jednoduše opět napište dopis pro Ježíška. Dopis opatřete dopisní známkou a nadepište jej níže uvedenou adresou. Dopis nezapomeňte vhodit do poštovní schránky. Až Ježíšek váš dopis přijme a přečte si ho, tak ho orazítkuje a pošle zpět. Přání Ježíškovi můžete posílat v průběhu celého roku, přičemž odpověď dostanete v prosinci. Pokud chcete stihnout zaslat dopis včas, pak tak učiňte tak, aby došel nejpozději do 23. prosince.

Český Ježíšek
Boží Dar 1
362 62 Boží Dar

Poslední, za to však nejmodernější způsob, spočívá v tom, že dopis pro Ježíška, respektive to, co si přejete napíšete na internetu na webových stránkách www.ceskyjezisek.cz. Po napsání dopisu a jeho zaplacení pomocí SMS, můžete dopis odeslat a čekat na dopis, který vám Ježíšek zašle zpět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..