Jak si psaním jednoduše vydělávat peníze na internetu?

Na internetu existuje mnoho různých webů, které vám nabídnou výdělek klikáním, čtením emailů apod. Takový výdělek je neefektivní a často na hraně zákona. Existuje však nový způsob, jak si na internetu vydělat skutečné peníze bez nutnosti umět bůh-ví co, nebo klikat na nějaké příšernosti.

Guestblogging

Pokud dobře ovládáte český jazyk a umíte napsat smysluplně nějaký ten článek o čemkoliv, můžete si začít vydělávat pomocí tzv. guestbloggingu. Ten funguje tak, že vy napíšete nějaký originální článek a ten pak nabídnete nějakému webu. Ten článek od vás může odkoupit, nebo vám nabídnout něco jiného (zboží, URL odkaz, váš profil pod článkem …).

Weby můžete sami navštěvovat a nabízet jim články, nebo se můžete zapojit do projektu www.guestblogging.cz, kde můžete inzerovat vaše články. Registrovaných je zde mnoho webů, takže kupce najdete takřka na 100%.

Je to jednoduché, je po tom poptávka, je to legální a dají se tak vydělávat zajímavé peníze. Autoři kvalitních článků mohou navíc navázat kontakty se zajímavými weby, pro které pak mohou psát přímo a za mnohem zajímavější peníze.

Kolik si můžete guestbloggingem vydělat?

Ceny za články začínají na částce kolem 100,-Kč a mohou skončit i na několika tisících korunách.

Tip: Pamatujte, že základ je dobrá znalost českého jazyka a dobrý stylistický projev. To se však dá naučit. Pak je důležité také psát zajímavě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..