Jak vydělat na stíracích losech?

Jak vydělat na stíracích losech?

los cerna perlaČeši rádi zkouší štěstí s pomocí stíracích losů. Dají se koupit zhruba od částky 10 Kč a jsou tak dostupné pro každého. Pravidla stíracích losů jsou jednoduchá a snadno pochopitelná. Jenže víte, jaká je pravděpodobnost výhry nejvyšších částek? Jaká je pravděpodobnost, že narazíte na výherní los? Na tyto a další zajímavé problémy se v následujícím textu podíváme a ukážeme vám, jak vydělávat na stíracích losech.

Jaká je pravděpodobnost výher?

Pravděpodobně to asi nevíte, ale loterijní společnosti zveřejňují tzv. herní plán. Ten v sobě zahrnuje běžné informace, jako jsou pravidla hry, jak se žádá o výplatu, kolik losů obsahuje jedna emise, kolik je celkem výher, ale také i tzv. výherní strukturu. Ta obsahuje kompletní seznam možných výher. U stíracích losů Sazky se tak třeba dozvíte, že nejvyšší sumu je možné v rámci jedné emise losů vyhrát dvakrát. Druhou nejvyšší 4x atd. Dozvíte se také, s jakou pravděpodobností si koupíte výherní los. Ta se zpravidla pohybuje kolem čísla 4. Tudíž, průměrně každý 4 los je vyhrává nějakou sumu peněz.

Stírací los Černá perla v 3 emisi obsahovala 539 594 výher. Emise obsahovala  2 000 000 kusů losů.

Jaké je pravděpodobnost výhry nejvyšší částky?

Pravděpodobnost je u každé emise jiná. Vypočítá se tak, že vydělíte počet výherních losů s nejvyšší částkou počtem emitovaných losů. Pravděpodobnost se pohybuje v závislosti na typu losu kolem 1: 2 000 000 (+- 1 – 2 miliony). Pravděpodobnost získání nejvyšší výhry je opravdu docela nízká.

Jak zvýšit pravděpodobnost výhry?

Musíte nakupovat losy vždy ze stejné emise. Pokud není uvedená, podívejte se na datum ukončení prodeje losů na zadní straně. To by mělo dostatečně pomoci emisi identifikovat. No a pak také zkuste nakupovat alespoň 4 losy najednou. Tím si pojistíte alespoň jednu výhru. Tedy minimálně jeden los zdarma. Nejnižší výherní částka je částka rovnající se ceně losu. V neposlední řadě si prostudujte herní plán. V něm se zaměřte na počet emitovaných losů. Čím méně je jich v oběhu, tím je vyšší šance na výhru. Například Super rentiér byl vydaný v 2 000 000 nákladu, zatím co Černá perla v 4 000 000 (čísla se mohou měnit, vždy si nastudujte aktuální herní plán). Je tedy výhodnější hrát Super rentiéra. Pokud vás nebaví se probírat tabulkami, pak si jednoduše vybírejte ty dražší losy.

Víte, že losy můžete hrát i online?

Pokud rádi pokoušíte štěstí, zajisté oceníte možnost hrát stírací losy online. Například Sazka vám nabízí možnost hrát jisté druhy svých losů online. Stačí se zaregistrovat, poslat si nějaké peníze na hráčský účet a můžete začít hrát. Pokud vám nevadí platit kartou, nebo používat platební bránu, můžete hrát do 5 minut. Výhoda online sázen je v tom, že nemusíte nikam chodit, sázení je levnější a zábavnější. Můžete totiž hrát jen tak pro zábavu bez vkladu a samozřejmě bez možnosti výhry.

Druhá šance od Fortuny

Koupili jste si los od Fortuny označený logem „Druhá šance“ a nic jste nevyhráli? Pak nezoufejte, můžete totiž los zaregistrovat v sázkových kancelářích Fortuny, nebo pomocí SMS a získat tak další možnost výhry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..