Stojací lampy a lustry do obýváku, jak na jejich výběr?

Stojací lampy a lustry do obýváku, jak na jejich výběr?

Stojací lampaStojací lampy do obýváku – to je moje oblíbené téma. Naštěstí jsou pryč doby, kdy jste v Elektře narazili pouze na dva druhy stojacích lamp. Dnes stojací lampy jsou vytvářené v mnoha zajímavých podobách.  Koneckonců se můžete sami přesvědčit, pokud nahlédnete do různých magazínů o bydlení, dáte mi za pravdu že inspirace je opravdu nezanedbatelná. Nejen tam,  ale inspiraci naleznete i v našem oblíbeném, internetovém obchodě www.uni-svitidla.cz. Zde mě v loni zaujala lampa papírová a to díky fotografii zobrazující tyto stojací lampy v obýváku i v jiných částech domu a po velkém přemlouvání mého konzervativního manžela, nakonec krášlí toto svítidlo naší ložnici. Pokud sháníte neotřelé designy, tak rozhodně doporučujeme navštívit tento jedinečný eshop.

Pěkná stojací lampa se stmívačem

Nyní by se nám hodila k nové obývací stěně stojací lampa se stmívačem možná hned dvě. Proč jedna stojací lampa nestačí? U interiérových svítidel mě nezajímá pouze jejich praktičnost, ale ve svítidlech spatřuji i atraktivní a velice efektní bytový doplněk. Nabídka stojacích lamp se stmívačem je ohromná, ceny skvělé – nelze odejít z tohoto internetového obchodu bez objednávky. Stojací lampa se stmívačem se hodí do každého interiéru a můj švagr ji má dokonce i v pracovně a je s touto lampou víc jak spokojený. Do pracovny bych si stojací lampu se stmívačem možná také dala, ale do kuchyně jako jedna moje známá v žádném případě.

Lustry do obýváku za super ceny

Dceři se chystáme koupit k narozeninám lustr přisazený. Lustry do obýváku zde nabízejí v netradičním designu v různém stylu. Což je skvělé, neboť je třeba byt vybavovat v jednotném stylu a sladíte lustry, lampy s lampičkami. Máte retro obývák, tak je vhodné si pořídit retro nábytek a bytové doplňky včetně svítidel pouze v tomto stylu. Závěsný lustr by se líbil i nám, ale člověk nemůže mít všechno, co vidí. Také mě zaujaly moderní stojací lampy z leštěného kovu, a taktéž se mi velice líbí stojací lampa, která je složená ze čtyř tenkých dílů a vypadá jako květina. Ach jo – mít tak víc peněz!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..