Jak jednoduše zdarma převádět různé souborové formáty mezi sebou?

Pokud aktuálně potřebujete převést nějaký formát souborů do jiného, můžete využít jednoduchou aplikaci, která online, zdarma a umí poměrně univerzálně převádět různé formáty do jiných.

Online převod souborů zdarma

Na převod souborů online doporučujeme webové stránky Zamzar.com. Na stránkách zle převádět konvertovat dokumenty, obrázky, video, hudbu, e-booky a komprimované soubory do mnoha dalších souborů. Máte-li tedy nějaký soubor, který neumíte v počítači nebo v mobilu z nějakého důvodu otevřít, vyzkoušejte tento univerzální online konvertor souborů.

Použití je velmi snadné. V prvním kroku je potřeba nahrát (upload) soubor na server. Zdarma můžete nahrávat až 100 MB soubory. Pokud chcete více, musíte se zaregistrovat a zaplatit si pár dolarů. Výhodou je pak možnost využívání online úložiště, neomezená rychlost stahování, stránky bez reklam, prioritní konverze a mnohé další. Většině uživatelů však postačí základní free verze se 100 MB omezením.

V druhém kroku si vyberete výstupní formát, na který se má váš soubor převést. Pozor na to, že video nepřevedete na dokument DOC apod.

V třetím kroku zadáte svou emailovou adresu, na kterou vám přijde odkaz ke stažení. Tento krok je zde protože konverze chvíli trvá a nejste zde sami, takže ve free verzi si musíte chvilku počkat a z toho důvodu je lepší posílat odkaz na stažení do emailu.

Poslední čtvrtý krok je kliknutí na tlačítko Convert. Pozor na to, že tím automaticky souhlasíte s podmínkami využívání služeb.

 

Na vaše otázky odpovíme. Nebojte se zeptat.