Jak jednoduše zdarma převádět různé souborové formáty mezi sebou?

Jak jednoduše zdarma převádět různé souborové formáty mezi sebou?

Pokud aktuálně potřebujete převést nějaký formát souborů do jiného, můžete využít jednoduchou aplikaci, která online, zdarma a umí poměrně univerzálně převádět různé formáty do jiných.

Online převod souborů zdarma

Na převod souborů online doporučujeme webové stránky Zamzar.com. Na stránkách zle převádět konvertovat dokumenty, obrázky, video, hudbu, e-booky a komprimované soubory do mnoha dalších souborů. Máte-li tedy nějaký soubor, který neumíte v počítači nebo v mobilu z nějakého důvodu otevřít, vyzkoušejte tento univerzální online konvertor souborů.

Použití je velmi snadné. V prvním kroku je potřeba nahrát (upload) soubor na server. Zdarma můžete nahrávat až 100 MB soubory. Pokud chcete více, musíte se zaregistrovat a zaplatit si pár dolarů. Výhodou je pak možnost využívání online úložiště, neomezená rychlost stahování, stránky bez reklam, prioritní konverze a mnohé další. Většině uživatelů však postačí základní free verze se 100 MB omezením.

V druhém kroku si vyberete výstupní formát, na který se má váš soubor převést. Pozor na to, že video nepřevedete na dokument DOC apod.

V třetím kroku zadáte svou emailovou adresu, na kterou vám přijde odkaz ke stažení. Tento krok je zde protože konverze chvíli trvá a nejste zde sami, takže ve free verzi si musíte chvilku počkat a z toho důvodu je lepší posílat odkaz na stažení do emailu.

Poslední čtvrtý krok je kliknutí na tlačítko Convert. Pozor na to, že tím automaticky souhlasíte s podmínkami využívání služeb.

zamzar

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..