Jak ovlivnit pohlaví dítěte? Vědecké i babské rady

Jak ovlivnit pohlaví dítěte? Vědecké i babské rady

AndílekNěkdo preferuje holky, někdo kluky. V moderní společnosti je sice jedno, jaké pohlaví bude vaše dítě mít, nicméně dost lidem to jedno rozhodně není. Pojďme si tedy ukázat jak lze ovlivnit pohlaví dítěte.

Jednoho chlapečka, tři tři kila padesát prosím.

Hned zkraje je nutné uvést, že není oficiálně žádný potvrzený způsob, jak ovlivnit pohlaví. Teoreticky by to šlo při umělém oplodnění pečlivým výběrem spermií, nicméně, to se nedělá, a ani dělat pravděpodobně nebude, protože by to zavánělo eugenikou. Jen si představte, že by se rodili převážně chlapci, nebo jen dívky. Vznikla by velká společenská asymetrie, která by způsobovala sociální problémy. Jen se podívejte do Číny, kde ještě nedávno byla aplikována politika jednoho dítěte. Nicméně nás však aktuálně zajímá, jak napomoci tomu či onomu pohlaví, tak se na to pojďme podívat.

Faktorů ovlivňujících pohlaví dítěte je mnoho a jen těžko se ovlivňují.

Vědecké babské rady

Jako největší hit, který je z části přijímán i vědeckou komunitou, je ovlivnění pohlaví vycházející z rychlosti spermií. Spermie nesoucí ženský chromozom X jsou pomalejší než spermie s mužským chromozomem Y. Za to však žijí déle než mužské. Z toho se analogicky dá odvodit, že záleží na době milování. Chcete-li počít dívku, pak se musíte ideálně milovat několik málo dní před ovulací a chcete-li chlapce, pak nejlépe v den ovulace.Někdo to také řeší pomocí různých poloh. Čím hlouběji penis je, tím více mají spermie s mužským chromozomem Y šanci na početí.

Statisticky se s drobnými odchylkami dlouhodobě rodí 50% kluků a dívek.

Jako další více méně komplementární radou je regulace příjmu kalorií z potravy. Opět to souvisí s rychlostí spermií. Méně kalorií znamená pomalejší spermie a tím pádem vyšší šanci na narození děvčete, zatímco hodně kalorií pak spíše fandí chlapcům. Někdy se také uvádí, že obiloviny napomáhají chlapcům, což je dáno tím, že obiloviny jsou skryté kalorické bomby, tedy více kalorií = kluk. To samé platí i o sodíku a draslíku, jenž patří mezi často udávané faktory ovlivňující pohlaví dítěte. Jsou to totiž důležité látky pro spermie, ovlivňující jejich pohyblivost.

Jako další „věděcká“ metoda se uvádí, že je vyšší pravděpodobnost počít kluka při druhém milování, max. hodinu po prvním. Totiž při druhé ejakulaci vyrazí na cestu mladší a menší spermie, které mají vyšší šanci na průnik do ženina vajíčka.

Skutečné babské rady

V následujícím seznamu najdete skutečné babské rady. Žádná z nich není potvrzená jako účinná.

 • Zhruba 7 let trvá, než naše tělo „vymění všechny buňky v těle“. Doporučuje se tedy pro zplození děvčete mít styk v násobcích 7 let.
 • Pokud je při milování aktivní muž hodně aktivní, pak se narodí spíše dívka.
 • Misionářská poloha podporuje plození dívek, poloha na koníčka zase kluky.
 • Kyselinotvorné potraviny fandí klukům.
 • Milování v lichých dnech napomáhá klukům.
 • Milování ve znamení Berana, Lva, Váh, Střelce, Blížence či Vodnáře = kluk.
 • Dívky se prý rodí při milování v sudých týdnech a kluci v lichých.
 • Záleží také na frekvenci milování. Časté milování znamená dívku, občasné pak chlapce.
 • Čím jste blíže rovníku, tím spíše se vám narodí dívka a obráceně. Je to prý dané teplotou klimatu.
 • Má-li při milování partnerka hlavu na jih, pak to bude holka a obráceně.
 • Spaní na pravém boku = holka, na levém pak kluk.

A nezapomeňte. U dívek je vyšší pravděpodobnost že budou mít dítě, to jest bude váš rod pokračovat, zatímco u kluků je mnohem menší. Kluci mohou skončit jako staří mládenci, nicméně na druhou stranu mohou mít ti šťastnější z nich i desítky potomků a o dost jednodušší život.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..