Jak se zbavit otravné reklamy na webových stránkách?

Spousta webů je živá z reklam. Ok, proti tomu asi nikdo nic nemá, avšak nic se nesmí přehánět, a tak když je polovina stránky plná reklam, tak je logické, že z ní návštěvník bude notně znechucený. Naštěstí, existuje celkem spolehlivý způsob, jak se většiny otravných reklam zbavit.

AdBlock a je klid

V současnosti je nejúspěšnějším programem a zároveň pluginem pro různé webové prohlížeče program s názvem AdBlock. Ten je v blokování tak úspěšný, že autory dokonce Google prosil, aby jeho reklamy přestali blokovat.

Nejjednodušší je AdBlock nainstalovat do prohlížeče jako plugin pro Firefox, Chrome, Operu, Internet Explorer a Android.

Program je zdarma.

2 thoughts on “Jak se zbavit otravné reklamy na webových stránkách?

  1. Zdravím

    AdBlock sice možná je nejlepší, ale mě třeba na Win7 i IE 11.0.9 nezabírá. Je pravda, že stahuji verzi 1,1 protože 1.0 IE jaksi ne a ne najít, a vzhledem k tomu že se mi IE aktualizuje na nejnovější verzi sám o sobě, pochybuji o tom, že by nerozeznal kompatibilní program. Tak že například, co se týče reklam na FB, tak je AdBlock bezmocný. Kupodivu ( srware Iron ) reklamy výborně ničí, avšak už se nejedná o IE že. Tak, že, jak tedy na IE 11.0.9 zabránit zobrazování reklam. Budu rád pokud se najde někdo se stejným problémem, ale již vyřešeným. Díky

    Pete

    1. Vím, že je to hloupá odpověď, ale nejlepší je IE nepoužívat. Sice IE udělal za poslední dobu velký krok kupředu, avšak pořád je to vedle Chrome, FF nebo Opery jen hloupější bráška.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..