Jak zhubnout?

baculka-s-vahou-1-webHubnutí je zejména po prožitých vánočních svátcích poměrně časté téma, které probírá nejedna žena, ale také i muži, kteří určitě pár kilo přibrali. Pojďme se podívat na to, co se s tím dá dělat.

Radikální řešení, které funguje

Pojďme na to to trochu od lesa. Všichni moc dobře víte, co je potřeba pro zhubnutí udělat, avšak téměř nikdo se toho nedrží, takže vás zde nebudeme nudit tím, jak je potřeba správně jíst, co pít, jak moc se hýbat a co je pro tělo nejprospěšnější. Ono by to totiž nemělo moc smysl. Dokonce vám nebudeme doporučovat ani žádný zázračný přípravek na hubnutí, protože samotné „prášky na hubnutí“, vám jsou k ničemu, pokud nedodržujete vše co byste měli dodržovat. Je to jen prostá otázka vůle, co vás pořád drží v krysím závodě, který nikdy neskončí, pokud na hubnutí nepůjdete pořádně, jak se říká, od lesa.

Pokud skutečně máte zájem zhubnout, pak potřebujete kouče – někoho, kdo vám přesně řekne, co konkrétně pro vás je nejvhodnější, kdo vás bude motivovat, samozřejmě také kontrolovat a případně i odměňovat. Sami totiž moc dobře víte, že ve dvou se určité věci dělají lépe. A toto je přesně ten případ.

To co vy skutečně potřebujete, je výživový poradce, ale ne tak ledajaký. Aktuálně vám doporučíme dvě firmy, které se na výživové poradenství specializují a mají s ním dlouholeté zkušenosti. Obě dvě firmy mají relativně podobný hubnoucí program a spousty poboček po celé republice, takže si stačí jen vybrat tu nejbližší a objednat se na první konzultaci, která je v prvním případě zdarma a u druhé firmy pak za drobný poplatek 200,-Kč.

První je Natuhouse, který existuje již déle než 20 let. Za celou tu dobu má firma spoustu spokojených zákazníků po celé Evropě (více jak 4.000.000 zákazníků). Konzultace jsou zdarma. Platíte si jen vybrané produkty.

Druhou najdete na webu Rychlá dieta, kde při první konzultaci zaplatíte drobný poplatek, následné jsou pak již zdarma. Firma používá tzv. nutriční typologii, která určí, jaká strava je pro vás nejvhodnější a podle toho vám sestaví jídelníček, který budete dodržovat a budete v domluvených termínech chodit na konzultace a kontroly. Opět jako v prvním případě, platíte si jen vybrané produkty.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..