Je možné udělat doma test mužské plodnosti?

Je možné udělat doma test mužské plodnosti?

plovoucí spermie k vajíčkuNeplodnost páru nemusí vždy znamenat automatickou neplodnost ženy. I muži v poměrně velkém procentu za tento problém mohou. Pokud nechcete absolvovat ne úplně příjemné vyšetření, možná vás zajímá, jestli je možné doma nějak zjistit, jestli je muž plodný. Odpověď je, ano dá se to doma diagnostikovat.
Diagnostické testy dnes dosáhly již vysoké úrovně a tak je možné i v domácích podmínkách otestovat mužskou plodnost, bez toho, aby muž musel absolvovat lékařské vyšetření.

Jedním z mála testů mužské plodnosti je test „MIRATES – test mužské plodnosti„, který si v pohodlí domova a bez zbytečného stresu můžete udělat sami. Tento domácí test má tu výhodu, že si ho můžete průběžně dělat když potřebujete.

Domácí testy sice nejsou 100% spolehlivé, ale i tak poskytují důležité informace, nad kterými je dobré se zamyslet. Takže pánové, pokud vás partnerka obviňuje z vaší neplodnosti, k čemž vždy po čase dojde, můžete své sperma otestovat v klidu doma.

Pokud váš test plodnosti nedopadne dobře, můžete se nechat vyšetřit lékařem a následně podniknout další kroky, které vyústí v narození potomka.

Další testy plodnosti muže najdete zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..