Kde hledat zajímavé byty na prodej?

Kde hledat zajímavé byty na prodej?

Interiér pokojeKoupě bytu není zrovna levná záležitost, a tak je potřeba projít co nejvíce nabídek. Ono totiž najít ten správný byt není vždy zcela snadné. Proto, vám ukážeme, kde hledat ty nejlepší byty na prodej.

Hned zkraje je potřeba upozornit na fakt, že pokud si budete chtít koupit byt mimo realitní agenturu, nebo developerskou společnost, tak pamatujte, že je potřeba být nanejvýš opatrní. Snadno můžete narazit na byt, na který je uvaleno věcné břemeno, případně třeba také na rozhádanou rodinu, jejíž část, která o prodeji neví, a se samotným prodejem nesouhlasí, se s vámi pak bude dlouhá léta soudit.

Klasická inzerce

I když se to možná zdá poněkud archaické, stále existují různé inzertní noviny, nebo přímo časopisy vydávané realitními společnostmi, v kterých můžete najít různé nabídky k prodeji, které nikde jinde nenajdete. Rozhodně tedy doporučujeme nezapomenout na klasickou papírovou inzerci. A kam pro ní? Nejčastěji do klasických novinových stánků, nebo do supermarketů.

Veletrhy bydlení

Hledáte-li zajímavé nabídky na bydlení, rozhodně doporučujeme navštívit asi u nás nejznámější veletrh bydlení HOR HABITAT. Zde najdete plejádu nejrůznějších nabídek, které mohou být za tzv. veletržní ceny. Ty jsou zpravidla nižší než klasické ceny. Mimo to, zde můžete získat zajímavé kontakty a informace o nových developerských projektech apod. Pokud tedy na koupi bytu nepospícháte, rozhodně navštivte nějaký z veletrhů.

Vyhledávání na internetu

Nezapomeňte, že na internetu se dá najít mnoho webových stránek, na kterých jsou inzerovány byty na prodej. Určitě zkuste hledat na webu Sreality, nebo třeba GEOSAN DEVELOPMENT, který mimochodem nabízí i startovací byty pro mladé lidi. Velká část bytů v nabídce je vymodelovaná v 3D, což vám umožní udělat si o bytě lepší představu. Navíc si model můžete sami upravovat dle vašich požadavků. Aktuálně (2014) v nabídce GEOSAN DEVELOPMENT také najdete projekt s názvem LIBERTY BUILDING, který je realizován v Praze 4 Nuslích. Projekt nabízí klidné bydlení v Praze, které je nedaleko centra.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..