Kde najít na internetu on-line filmy ke shlédnutí?

Doba se změnila a přinesla s sebou neomezené vysokorychlostní surfování na internetu, kdy ani rychlost 1Gb/s v domácnostech již není zcela nic nenormálního. Souběžně s tím, se čím dál více rozmáhá sledování nejen videí, ale i rovnou celých filmů zdarma (on demand). Pojďme si ukázat ty nejzajímavější video servery.

Voyo.cz

Televize Nova provozuje poměrně úspěšně svoji službu s názvem Voyo.cz, která nabízí nejen seriály, které běží v televizi s předstihem, ale i rozsáhlou knihovnu velmi zajímavých filmů, které si můžete za drobný poplatek pouštět.

Jak to všechno funguje? Jednoduše. Po registraci máte sedm dní na testování služby zdarma. Pokud se vám služba nebude líbit, můžete jí v tomto sedmi denním zkušebním období zrušit. Pokud to neuděláte, aktivuje se placená služba. Platit můžete prémiovou SMS, přes šikovnou platební bránu GoPay, nebo přes PayPal. Vše je velmi snadné a intuitivní.

Na Voyo.cz jsou kromě placeného obsahu, který se platí paušálně jednou za určité období, také i extra tituly, za které se platí navíc prémiovými SMS. Extra tituly jsou filmy nové a aktuální, stejně jako ve videopůjčovnách.

U Voyo.cz je skvělé, že mají i aplikaci pro mobilní telefony, přes kterou můžete filmy sledovat.

iVysílání České televize

Česká televize pro vás připravila zdarma mnoho odvysílaných dokumentů, pořadů a také i filmů ke shlédnutí na stránkách iVysílání. Tím, že je služba zdarma, u nás nemá konkurenci. Fantastické také je to, že stejně jako Voyo.cz, má i ČT připravené programy pro mobilní zařízení, takže si můžete pouštět filmy na mobilu nebo tabletu, kdykoliv budete chtít. Rozhodně iVysílání doporučujeme.

Prima Play

Televize Prima pro vás také připravila spoustu různých dokumentů a filmů zdarma ke shlédnutí. Navíc za směšný poplatek 49,-Kč získáte měsíční přístup k prémiovému obsahu, který jinde neuvidíte. Například oblíbený pořad „Ano šéfe“, je zde k vidění bez cenzury, uvidíte přímé přenosy Ligy mistrů UEFA a mnoho dalšího. Prima Play rozhodně stojí za vyzkoušení.

Topfun.tv

Topfun.tv je největší česká on-line videopůjčovna filmů. V nabídce mají tisíce nejrůznějších filmů ke shlédnutí za velmi výhodné ceny jak samostatně, tak přes výhodnější cenové balíčky. Nabízené filmy si můžete shlédnout jak v počítači, tak v mobilu, tabletu, nebo dokonce i v settopboxu, přes IPTV nebo ve Smart TV. Topfun.tv patří rozhodně mezi to nejlepší co u nás můžete vidět. Starší 18 ti let pak ocení i nabídku erotických filmů.

HBO GO

HBO si dobře uvědomuje existenci mobilních zařízení a také toho, že zákazníci vyžadují obsah on demand. Proto na webu HBO GO si můžete zaplatit exkluzivní přístup k tisícům dokumentům, filmům a seriálům v HD kvalitě. Pro přehrávání videa na PC budete potřebovat nainstalovat přehrávač Microsoft Silverlight.

iTunes

Jste-li vyznavači nakousnutého jablka a nevadí-li vám filmy s titulky, pak se k zajímavých filmům v HD kvalitě můžete dostat i na iTunes, který provozuje firma Apple. Počítejte však s trochu vyššími cenami a nemožností platit mobilem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..