Fungují hubnoucí legíny Hot Shapers?

Chcete pomocníka na hubnutí. Pomocníka, o kterém nebude vědět, že ho máte a i přes to s ním budete rychleji hubnout? Zázraky nikdo neslibuje, avšak pomoc při hubnutí ano. O co se jedná? Pojďme se na to blíže podívat.

Co je svalová horečka?

Přidali jste včera do svého cvičebního plánu novou sestavu a dali si pořádně do těla? Pak jste se možná ráno probudili s nepříjemnou bolestí svalů. Tomuto stavu bolestí určité svalové skupiny po tréninku a fyzické námaze se říká svalová horečka. Dobře ji znají jak začínající, tak i zkušení sportovci, vlastně se s ní občas setká

Přečíst Co je svalová horečka?

Bez pohybu prostě nezhubnete – osobní příběh

Do doby, než někdo vymyslí nějakou super pilulku, po které se nebude tloustnout, bez ohledu na to, co bude jíst, tak vám nezbude nic jiného, než si své jídlo hlídat a pravidelně cvičit. Mimochodem, je docela pravděpodobné, že se jen tak nějaká super pilulka na udržení postavy neobjeví, protože hubnutí je celkem slušně výdělečné, takže

Přečíst Bez pohybu prostě nezhubnete – osobní příběh

Proč si domů pořídit rotoped?

Většina z vás má doma kolo, proč byste si tedy měli kupovat rotoped, když je to takové kolo bez kol. K čemu by vám byl? Není lepší vyrazit na kole do přírody? Ano, i ne. Pojďme se podívat na pár dost dobrých důvodů, proč je dobré si domů pořídit rotoped.

Co je piloxing?

Nabídka různých cvičebních aktivit ve fitness centrech se neustále rozšiřuje. Jedním z poměrně nových cvičení, které si rychle získává své příznivce, je piloxing. Pod tímto zajímavým názvem se skrývá spojení boxu, pilates a také tance v jeden intenzivní fitness program. Cvičení piloxing je zábavné, a přitom velmi účinné při hubnutí i formování postavy.